Мітинг з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

28 10 2019 228 жовтня, відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року, наша країна відзначає День визволення України від фашистських загарбників. У цей день українці вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, мільйонів людей, які постраждали від дій фашистських окупантів, а головне – героїв-ветеранів Другої Світової війни, які дожили до наших днів та є для нас прикладом мужності, відваги, жертовності та любові до Батьківщини.

В рамках відзначення 75-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, на території Національного музею ‒ меморіального комплексу «Букринський плацдарм» у селі Балико-Щучинка відбувся мітинг, участь в якому взяла делегація Кагарлицького району на чолі з в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світланою Синюк.

Учасники мітингу поклали квіти до братської могили та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів. Перед присутніми виступила директор музею Наталія Миненко, яка також провела оглядову екскурсію музеєм.

28 10 2019 328 10 2019 428 10 2019 5