Чемпіонат Кагарлицького району з баскетболу

24 11 201924 листопада 2019 року в м. Кагарлик у фізкультурно-оздоровчому центрі КЗ КРР «ФОК Кагарличчини» відбувся чемпіонат Кагарлицького району з баскетболу, участь в якому взяли п’ять команд міста та запрошені гості, а це: БК «Кагарлик», «Молодь» м. Кагарлик, «Коледж-1», «Коледж-2 з Богуславського гуманітарного колежу ім. І.С. Нечуя-Левицького та команда з Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму.

Змагання були видовищними та непередбачуваними. Команди грали по колу, кожна з кожною. БК «Кагарлик» впевнено провели та виграли всі матчі у своїх суперників і посіли перше місце. Друге та третє місця змагань завоювали спортсмени з Богуславщини

«Коледж-1» та «Коледж-2» , відповідно четверте та п’яте місця залишились за Ржищівським ІПТ та «Молодь» м.Кагарлик

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, дипломами та пам’ятними медалями.

24 11 2019 224 11 2019 3

Завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації           С.С.Кукош