Змагання з міні-футболу за Кубок міського голови

10 05 20179 травня відбулися відкриті змагання з міні-футболу за Кубок міського голови серед загальноосвітніх шкіл району, присвячені Дню Перемоги.

Участь брали 5 команд: крім міських загальноосвітніх закладів, цього разу за Кубок мера змагалися юні спортсмени Шубівської ЗОШ, які, до речі вибороли першість. ІІ місце посіла  Кагарлицька ЗОШ №1, на третій позиції – Кагарлицька ЗОШ №2 ім. В.П.Дашенка.

Кращим воротарем турніру визнано  Назара Тетерука (Кагарлицька ЗОШ №1), а кращим гравцем – Вадима Широкоступа  (Шубівська ЗОШ). Кращим бомбардиром став шубівчанин Євгеній Неживий (Шубівська ЗОШ),

Команди були нагороджені кубками та медалями, кращі гравці турніру – цінними подарунками.

Привітав і нагородив переможцята призерів змагань міський голова  Олександр Панюта.

10 2 05 2017