Завершився Відкритий чемпіонат Кагарлицького району з футзалу ВИЩА ЛІГА

10 02 201810 лютого в м. Кагарлик у фізкультурно-оздоровчому центрі КЗ КРР «ФОК Кагарличчини» завершився Відкритий чемпіонат Кагарлицького району з футзалу - ВИЩА ЛІГА. Змагання відбувалися протягом двох місяців, участь у яких взяли 9 футбольних колективів, а саме: ФК «Придніпровя» м.Кагарлик, ФК «Друзі» м. Кагарлик, ФК «Широкоступ» с. Шубівка, ФК «Дніпро» с.Стайки, ФК «Піраміда» м. Ржищів, ФК «Дніпро» м. Ржищів, ФК «Каратель» м. Богуслав, ФК «Гончарі» м. Богуслав, ФК «Юніор» с. Пії Миронівського району.

Чемпіонат видався цікавим і напруженим, інтрига змагань залишалася до останнього туру. Чемпіонами змагань стала команда «Дніпро» с. Стайки, друге місце посіла команда «Каратель з м.Богуслав, а третє місце «Пірараміда» м.Ржищів.

Кращим гравцем Чемпіонату став Дмитро Чирикал ФК «Дніпро» с. Стайки.

Кращий воротар – Мазур Олександр ФК «Піраміда» м.Ржищів.

Кращий бомбардир – Широкоступ Вадим ФК «Широкоступ» с.Шубівка.

Переможці та призери чемпіонату були нагороджені Кубками, дипломами та пам'ятними медалями.

10 02 2018 210 02 2018 310 02 2018 410 02 2018 5