Турнір з футзалу серед команд ветеранів, присвячений пам'яті Л.М. Нагорного

11 02 2018 411 лютого в м. Кагарлик у фізкультурно-оздоровчому центрі КЗ КРР «ФОК Кагарличчини» відбувся розіграш Кагарлицького району з футзалу серед команд ветеранів, присвячений пам'яті Л.М. Нагорного. Даний турнір відбувається щорічно, а в цьому році він став п’ятим - ювілейним.

В змаганнях приймають участь гравці, вік яких становить 40 та більше років. В турнірі брали участь п’ять футбольних колективів, а це ветерани с. Шубівка, с. Сущани, м. Ржищів, м. Обухів та м. Кагарлик.

Цьогорічний турнір видався видовищним та напруженим. Ні одна команда не хотіла поступатися в боротьбі іншій, особливо коли грали проти трьохразових переможців даного турніру, ветеранів Кагарлика. Але майстерність взяла гору, переможцями цьогорічного розіграшу Кубку четвертий раз поспіль стала команда ветеранів м. Кагарлик, а це Петленко Віталій, Тонковид Віталій, Тригуб Ігор, Штаненко Олег, Кукош Сергій, Єськов Олександр та Побочій Юрій. Другими стали ветерани с.Сущани, третє місце посіла команда з м. Обухів.

Кращим гравцем турніру визнаний Ковбаса Володимир м.Обухів.

Кращий бомбардир - Рисенко Олександр м. Кагарлик.

Кращий воротар - Мишак Юрій с. Сущани.

Всі учасники, призери та переможці були нагороджені кубками, дипломами та пам’ятними медалями. Привітання спортсменів та нагородження проводила заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Синюк Світлана Миколаївна.