Турнір з футзалу серед команд ветеранів, присвячений пам'яті Л.М. Нагорного

11 02 2018 411 лютого в м. Кагарлик у фізкультурно-оздоровчому центрі КЗ КРР «ФОК Кагарличчини» відбувся розіграш Кагарлицького району з футзалу серед команд ветеранів, присвячений пам'яті Л.М. Нагорного. Даний турнір відбувається щорічно, а в цьому році він став п’ятим - ювілейним.

В змаганнях приймають участь гравці, вік яких становить 40 та більше років. В турнірі брали участь п’ять футбольних колективів, а це ветерани с. Шубівка, с. Сущани, м. Ржищів, м. Обухів та м. Кагарлик.

Цьогорічний турнір видався видовищним та напруженим. Ні одна команда не хотіла поступатися в боротьбі іншій, особливо коли грали проти трьохразових переможців даного турніру, ветеранів Кагарлика. Але майстерність взяла гору, переможцями цьогорічного розіграшу Кубку четвертий раз поспіль стала команда ветеранів м. Кагарлик, а це Петленко Віталій, Тонковид Віталій, Тригуб Ігор, Штаненко Олег, Кукош Сергій, Єськов Олександр та Побочій Юрій. Другими стали ветерани с.Сущани, третє місце посіла команда з м. Обухів.

Кращим гравцем турніру визнаний Ковбаса Володимир м.Обухів.

Кращий бомбардир - Рисенко Олександр м. Кагарлик.

Кращий воротар - Мишак Юрій с. Сущани.

Всі учасники, призери та переможці були нагороджені кубками, дипломами та пам’ятними медалями. Привітання спортсменів та нагородження проводила заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Синюк Світлана Миколаївна.

11 02 2018 511 02 2018 611 02 2018 711 02 2018 811 02 2018 9