Відкритий чемпіонат Кагарлицького району з баскетболу

03 03 201803 березня в м. Кагарлик у фізкультурно-оздоровчому центрі КЗ КРР «ФОК Кагарличчини» відбувся Відкритий чемпіонат Кагарлицького району з баскетболу, участь в якому взяли дві команди з Богуславського гуманітарного коледжу, команда с. Стави та м. Кагарлик. На жаль тяжкі погодні умови перешкодили взяти участь ще чотирьом колективам, але незважаючи на погоду та непередбачувані обставини, гра відбулася.

Змагання були видовищними та непередбачуваними. Команди грали по колу, кожна з кожною. Кагарличани впевнено провели та виграли всі матчі у своїх суперників і посіли перше місце. Другими призерами змагань були спортсмени с. Стави Кагарлицького району, відповідно третє та четверте місця залишились за командами з м.Богуслав.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, дипломами та пам’ятними медалями.

Кращим бомбардиром змагань став Семенищ Богдан с. Стави, який закинув у кільце суперників 55 залікових балів.

Кращим гравцем чемпіонату став Гриценко Вадим м. Кагарлик.

03 03 2018 203 03 2018 3