Чемпіонат Кагарлицького району з волейболу

31 03 201831 березня 2018 року в м. Кагарлик у фізкультурно-оздоровчому центрі КЗ КРР «ФОК Кагарличчини» відбувся чемпіонат Кагарлицького району з волейболу, участь в якому взяли три команди з м.Кагарлик, а це : «Кристал», «Фаворит», «Екстрім», а також села Халчі та села Стайки. Команди грали по колу, кожна з кожною, переможець визначався за більшою кількістю перемог.

Турнір видався цікавим та видовищним, особливо привернула увагу напружена, захоплива боротьба двох лідерів та непримиренних суперників на волейбольному майданчику командою «Кристал» м. Кагарлик» та командою з с. Халчі.

Кагарличани впевнено провели матч та святкували перемогу з рахунком 2:1, а також у підсумку всього чемпіонату посіли перше місце. Другими призерами змагань відповідно стали Халчанці, а третє місце посіла команда «Єкстрім «м. Кагарлик.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, дипломами та пам’ятними медалями.

31 03 2018 231 03 2018 331 03 2018 4