Нагородження команди-переможця Всеукраїнського турніру «Кубок чемпіонів»

13 04 201813 квітня на стадіоні КЗ КРР «ФОК Кагарличчини» відбулося нагородження команди ДЮСШ з фут залу 2009-2010 р.н., яка здобула перемогу у Всеукраїнському турнірі «Кубок чемпіонів», який відбувся 1-3 квітня в м. Тернопіль.

Голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко привітав команду з перемогою, побажав спортсменам успіхів, впевненості у своїх силах, ніколи не зупинятись на досягнутому та подальших спортивних вершин, які прославлятимуть Кагарличчину та вручив команді комплект футбольних гетрів.

Також хлопців привітав Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, який вручив тренеру команди сертифікат на суму 1000 грн. для придбання спортивного інвентарю.

Участь в заході взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль та завідувач сектору молоді та спорту РДА Сергій Кукош.

До слова, участь в турнірі брали 10 команд з різних областей України. Київську область на турнірі представляла команда з Кагарлика на чолі з тренером Кагарлицької дитячо-юнацької спортивної школи Свиридченком Романом Михайловичем. Кагарличани протягом турніру впевнено, без поразок та нічиїх здобули п’ять перемог та посіли найвищий щабель змагань - 1 місце. Кращими гравцями турніру визнано двох юних кагарличан - Цебенка Назара та Петленка Артема.

13 04 2018 213 04 2018 313 04 2018 413 04 2018 5