Відкритий чемпіонат Кагарлицького району з міні-футболу

15 09 2018 215 вересня в м. Кагарлик на футбольному майданчику Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини», в рамках підготовки збірної команди державних службовців Київської області з футзалу до III-етапу Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців, відбувся Відкритий чемпіонат Кагарлицького району з міні-футболу, в якому взяли участь три місцеві команди та збірна команда держслужбовців Київщини.

Турнір видався цікавим та напруженим для всіх команд. В запеклій безкомпромісній боротьбі перше місце виборола команда з м. Кагарлик, склад якої був з місцевої молоді, друге місце виборола команда держслужбовців, третіми стала команда ветеранів Кагарличчини.

Переможці та призери були нагороджені кубком та пам’ятними подарунками.

15 09 2018 3

15 09 2018