Обласні змагання з баскетболу

06 04 201906 квітня 2019 року в м. Кагарлик у фізкультурно-оздоровчому центрі КЗ КРР «ФОК Кагарличчини», в рамках проведення обласного фестивалю 2019 року «Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація», відбулася фінальна частина найкращих команд Київської області з баскетболу (чоловіки), участь в якій взяли шість представників регіонів області, а це: збірні команди Васильківського, Яготинського, Володарського, Кагарлицького, Бородянського та Бориспільського районів.

Команди були поділені на дві підгрупи по три команди в кожній, кращі з яких за результатами в своїх підгрупах змагалися за призові місця. Змагання були дуже цікавими та видовищними, адже нечасто можна побачити змагання найкращих баскетбольних колективів області на Кагарличчині.

В цікавій спортивній боротьбі чемпіонство та Кубок 2019 року здобули спортсмени з Васильківського району, другими стали представники Володарського, третіми баскетболісти Бориспільського, четвертими Бородянського, відповідно п’ятими та шостими стали команди Кагарлицького та Яготинського районів.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, дипломами та пам’ятними медалями.

06 04 2019 206 04 2019 306 04 2019 406 04 2019 5