Відкритий чемпіонат Кагарлицького району з шахів

14 04 201914 квітня року в м. Кагарлик у міському центрі культури і дозвілля відбувся відкритий чемпіонат Кагарлицького району з шахів, участь в якому взяли 26 найсильніших учасників цього виду спорту, це представники Кагарлицького, Рокитнянського, Таращанського, Баришівського, Березанського, Миронівського районів, м. Ржищів, м. Українки та м. Київ. Змагання проходили по Швейцарскій системі та тривали понад шість годин.

В кінцевому результаті визначились призери змагань. Перше місце виборов представник м. Київ Крупа Олександр, друге місце посів спортсмен з м. Українки Фуркало Сергій, третє місце виборов Хамаздір Костянтин з Кагарличчини, а також слід відзначити що четвертим став з двадцяти шести претендентів Баляс Олег з м. Кагарлика.

Переможці та призери змагань були нагороджені цінними подарунками.

14 04 2019 2

Завідувач сектору молоді та спорту
райдержадміністрації                                       С.С.Кукош