Голова районної державної адміністрації

Будюк Ігор Сергійович

Budyuk

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Розпорядженням Президента України від 17 квітня 2020 року № 277/2020-рп Будюка Ігоря Сергійовича призначено на посаду голови Кагарлицької районної державної адміністрації.

Будюк Ігор Сергійович народився 23 липня 1990 року в місті Кагарлик Київської області області. У 2011 році здобув вищу освіту, закінчивши Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет» за спеціальністю «Менеджмент організацій» та «Правознавство», кваліфікація «Магістр з менеджменту організацій» та «Юрист».

Трудову діяльність розпочав у 2011 році на посаді юриста Колективного підприємства «Успіх», м. Кагарлик, Київська область.

У 2014-2020 роках обіймав посаду директора Колективного підприємства «Успіх», м. Кагарлик, Київська область.

Депутат Кагарлицької районної ради VI та VIІ скликань.

Одружений. Має трьох дітей.

Заступник голови районної державної адміністрації

Вакансія

Керівник апарату районної державної адміністрації

Демиденко Людмила Вікторівна

Kozenko

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Демиденко Людмила Вікторівна народилася 25 листопада 1976 року в м. Кагарлик Київської області, освіта вища, у 1999 році закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю "початкове навчання".

Трудову діяльність Демиденко Л. В. розпочала у вересні 1996 року в Центрі  дитячої творчості на посаді керівника гуртка. З вересня 2000 року по грудень 2003 року директор центру соціальних служб для молоді Кагарлицької районної державної адміністрації. З грудня 2003 року по вересень 2005 року – начальник відділу внутрішньої політики апарату Кагарлицької районної державної адміністрації. З вересня 2005 по грудень 2005 – завідувач сектором внутрішньої політики апарату Кагарлицької районної державної адміністрації. З грудня 2005 по травень 2008 – головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату Кагарлицької районної державної адміністрації. З травня 2008 по травень 2011 – заступник начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату Кагарлицької районної державної адміністрації.

Стаж державної служби становить понад 18 років. Демиденко Л.В. з травня 2011 року очолює апарат Кагарлицької РДА.

тел.роб.: (04573) 6-14-42