Голова районної державної адміністрації

Вакансія

Перший заступник голови районної державної адміністрації

Заступник голови районної державної адміністрації

Синюк Світлана Миколаївна

Синюк

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Синюк Світлана Миколаївна народилась 23 січня 1978 року, громадянка України, освіта вища, у 2000 році закінчила Рівненський економіко-гуманітарний інститут за спеціальністю українська мова, література та історія, здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури, історії. Загальний стаж роботи Синюк С. М. становить більше 15 років.

Трудову діяльність Синюк С. М. розпочала у 2000 році на посаді вчителя історії Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. В. П. Дашенка. З серпня 2001 року по лютий 2006 року – вчителя історії Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. З лютого 2006 року по січень 2013 року працювала на посаді вчителя історії та правознавства Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. З січня 2013 року по березень 2016 року – вчитель історії Кагарлицького НВК „ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей”.

З 15 березня 2016 року – заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації.

тел.роб.: (04573) 6-14-45

Заступник голови районної державної адміністрації

________________________________________________________________________

Керівник апарату районної державної адміністрації

Демиденко Людмила Вікторівна

Kozenko

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Демиденко Людмила Вікторівна народилася 25 листопада 1976 року в м. Кагарлик Київської області, освіта вища, у 1999 році закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю "початкове навчання".

Трудову діяльність Демиденко Л. В. розпочала у вересні 1996 року в Центрі  дитячої творчості на посаді керівника гуртка. З вересня 2000 року по грудень 2003 року директор центру соціальних служб для молоді Кагарлицької районної державної адміністрації. З грудня 2003 року по вересень 2005 року – начальник відділу внутрішньої політики апарату Кагарлицької районної державної адміністрації. З вересня 2005 по грудень 2005 – завідувач сектором внутрішньої політики апарату Кагарлицької районної державної адміністрації. З грудня 2005 по травень 2008 – головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату Кагарлицької районної державної адміністрації. З травня 2008 по травень 2011 – заступник начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату Кагарлицької районної державної адміністрації.

Стаж державної служби становить понад 18 років. Демиденко Л.В. з травня 2011 року очолює апарат Кагарлицької РДА.

тел.роб.: (04573) 6-14-42