Вакансії по Кагарлицькій районній державній адміністрації та її структурним підрозділам

№ п\п РДА, структурний підрозділ Посада Номер телефону відділу кадрів
1. Загальний відділ апарату райдержадміністрації Головний спеціаліст 5-41-92
2. Сектор юридичного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Головний спеціаліст 5-41-92
3. Сектор економічного розвитку райдержадміністрації Завідувач сектору 5-15-47
4. Відділ містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації Головний спеціаліст 5-41-92
5. Відділ культури і туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Начальник відділу 5-41-92

вРозпорядження № 155
від 23 травня 2017 року

Про оголошення та проведення конкурсу на зайняття вакантних посад

Відповідно до статтей 21-23 Закону України „Про державну службу”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року 246 „Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” та у звʼязку з необхідністю зайняття вакантних посад:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державного службовця категорії „Б”:

завідувача сектору економічного розвитку і торгівлі Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області.

2. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державного службовця категорії „В”:

головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області;

головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури. капітального будівництва і цивільного захисту Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області.

3. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державного службовця категорії „Б”:

завідувача сектору економічного розвитку і торгівлі Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області згідно з додатком 1.

4. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державного службовця категорії „В”:

головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області згідно з додатком 2;

головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури. капітального будівництва і цивільного захисту Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області згідно з додатком 3.

5. Відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації надіслати розпорядження голови райдержадміністрації від 23.05.2017 №155 „Про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад” на електронну адресу Міжрегіонального управління у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

6. Провести конкурсний відбір на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „Б” – завідувача сектору економічного розвитку і торгівлі Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області 09 червня 2017 року о 10.00 за адресою: Київська область, м. Кагарлик, площа Незалежності, 1.

7. Провести конкурсний відбір на зайняття вакантної посади державного службовця категорії „В” головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області та головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області 09 червня 2017 року о 14.00 за адресою: Київська область, м. Кагарлик, площа Незалежності, 1.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                    В.М.Коляда

Додаток 2 до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.05.2017 року №155 "УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області"

Додаток 3 до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.05.2017 року №155 "УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області (категорія «В»)"