План заходів Кагарлицької районної державної адміністрації
з 06 по 12 липня 2020 року

Понеділок -
06.07.2020
08.30 Апаратна нарада з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами, керівниками підприємств, установ та організацій району з питань: про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрацій; про роботу закладів культури району за І півріччя 2020 року; про заходи щодо забезпечення конституційних прав та законних інтересів дітей на території Кагарлицького району; про роботу із зверненнями громадян у Великопріцьківській сільській раді; про роботу адміністративної комісії у Кагарлицькій міській раді; про організацію системи контролю за графіком доставки пенсій та субсидій.  Будюк І.С.
10.00 Апаратна нарада з керівниками та працівниками структурних підрозділів апарату райдержадміністрації. Демиденко Л.В.
Вівторок -
07.07.2020
09.00 Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації. Будюк І. С.
11.00 Робоча зустріч з начальником Кагарлицького районного управління Держпродспоживслужби у Київській області щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування.

Будюк І.С.

Середа -
08.07.2020
09.00 Виїзний прийом громадян головою районної державної адміністрації в с. Горохуватка. Будюк І. С.

Надання методичної і практичної допомоги виконавчим комітетам місцевих рад.

Демиденко Л.В.

Четвер -
09.07.2020
09.00 Виїзний прийом громадян головою районної ради в с. Стайки. Семцов І.М.
10.00 Засідання Кагарлицької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Наконечний О. В.
П'ятниця -
10.07.2020
09.00 Робоча зустріч з керівниками сільськогосподарських підприємств щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж.

Будюк І. С.

11.00 Робоча зустріч з начальником відділу освіти райдержадміністрації щодо дотримання протиепідемічних заходів в дошкільних навчальних закладах.

Будюк І. С.

11.00 Надання методичної і практичної допомоги виконавчим комітетам місцевих рад. Демиденко Л.В.

Пам'ятні дати
Вівторок -