План заходів Кагарлицької районної державної адміністрації
з 03 по 09 грудня 2018 року

Понеділок -
03.12.2018
08.30 Розширена апаратна нарада з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань: про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації; про роботу із зверненнями громадян у секторі молоді та спорту райдержадміністрації; про кадрове забезпечення закладів охорони здоров’я на території Кагарлицького району; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. Коваленко Р. В.
10.00 Апаратна нарада з керівниками та працівниками відділів, управлінь райдержадміністрації. Таран В.Г.
10.00 Апаратна нарада з керівниками та працівниками відділів, управлінь райдержадміністрації. Синюк С.М.
10.00 Апаратна нарада з керівниками та працівниками відділів, секторівапарату райдержадміністрації. Демиденко Л.В.
10.00 Районний фестиваль «Повір у себе».

Синюк С.М.

Невдобенко А.М.
Вівторок -
04.12.2018
09.00 Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації. Коваленко Р.В.
10.00 Об’їзд амбулаторій району щодо дотримання температурного режиму та своєчасності надання медичної допомоги хворим. Синюк С.М.
10.00 Засідання комісії зі сплати податків, виплати заробітної плати та інших соціальних виплат.

Дячок О.І.

Трохименко С.І.

Циганок Л.М.
11.00 Надання методичної і практичної допомоги виконкомам місцевих рад. Демиденко Л.В.
12.00-
13.00
Прямий телефонний зв'язок голови райдержадміністрації з жителями району. Коваленко Р.В.
13.30 Засідання комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам Кагарлицького району.

Вітоха Т.М.
14.00 Пленарне засідання сесії Черняхівської сільської ради. Безвербний В.І.
Середа -
05.12.2018
09.00 Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації. Таран В.Г.
09.00 Привітання працівників управління статистики з нагоди професійного свята.

Семцов І.М.
10.00 Засідання Ради регіонального розвитку Кагарлицького району.

Демиденко Л.В.

Сигида Н.Д.
10.00 Виїзне засідання тимчасової комісії з проведення інвентаризації меліоративних земель та інженерної інфраструктури міжгосподарських та внутрішньогосподарських меліоративної системи (зрошування та осушування) на території Кагарлицького району (Халчанської, Черняхівської, Леонівської та Демівщинської сільських рад).

Голованчук В.В.

Миколенко Л.Й.
10.00 Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації в с. Слобода. Синюк С.М.
11.00 Робоча зустріч з керівниками закладів соціальної сфери щодо розрахунків за спожиті енергоносії. Коваленко Р.В.
13.00 Засідання виконавчого комітету В.Пріцьківської сільської ради. Микитянський О.А.
14.00-
15.00
Прямий телефонний зв’язок міського голови з жителями міста. Панюта О.О.
Четвер -
06.12.2018
09.00 Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації. Синюк С.М.
09.00 Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Дячок О.І.

10.00 Урочистий захід з нагоди Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних сил України, Дня місцевого самоврядування.

Семцов І.М.

Синюк С.М.

Демиденко Л.В.
14.00 Пленарне засідання сесії Кагарлицької міської ради. Панюта О.О.
П'ятниця -
07.12.2018
09.00 Особистий прийом громадян керівником апарату районної державної адміністрації.  Демиденко Л. В.
10.00 Засідання комісії по розгляду звернень громадян. Коваленко Р.В.
10.00 Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації в с. Мирівка.

Таран В.Г.

11.00 Робоча зустріч з керівниками теплопостачальних організацій та керівниками бюджетних установ щодо стабільної роботи в опалювальний період та належного рівня розрахунків за енергоносії.

Коваленко Р. В.

Таран В. Г.

Д’ячкова К.М.
13.00 Робоча зустріч з керівниками дорожніх служб району щодо своєчасного розчищення доріг під час погіршення погодних умов. Коваленко Р.В.
14.30 Пленарне засідання сесії Шубівської сільської ради. Широкоступ М.В.

Пам'ятні дати
Понеділок -
03.12.2018
Міжнародний день інвалідів