План заходів Кагарлицької районної державної адміністрації
з 11 по 17 червня 2018 року

Понеділок -
11.06.2018
 08.30 Розширена апаратна нарада з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації міським та сільськими головами з питань: про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації; про надання транспортних послуг населенню Кагарлицького району; про національно-патріотичне виховання в Кагарлицькому районі; про роботу адміністративних комісій станом на 01.06.2018 року при виконавчому комітеті Стайківської сільської ради; про стан надання якісних медичних послуг населенню Кагарлицького району; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. Синюк С. М.
10.00 Апаратна нарада з керівниками та працівниками відділів, секторівапарату райдержадміністрації. Демиденко Л. В.
10.00 Урочисте привітання Новосілківського сільського голови з нагоди дня народження.

Семцов І.М.
11.00 Урочисте привітання Шубівського сільського голови з нагоди дня народження.

Семцов І.М.
Вівторок -
12.06.2018
09.00 Особистий прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації. Синюк С.М.
10.00 Засідання круглого столу на тему «Міжнародний день боротьби з дитячою працею».

Прохоренко Л.М.
10.00 Засідання виконавчого комітету Расавської сільської ради. Фесенко Ю.П.
11.00 Надання методичної і практичної допомоги виконкомам місцевих рад. Демиденко Л. В.
13.00 Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації в с. Горохове.

Синюк С. М.

Середа -
13.06.2018
10.00 Виїзний прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації в с. Кадомка.

Демиденко Л.В.

10.00 Робоча зустріч з директором Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо надання допомоги сім’ям, що потрапили в складні життєві обставини.

Невдобенко А.М.
14.00-
15.00
Прямий телефонний зв’язок міського голови з жителями міста. Панюта О.О.
Четвер -
14.06.2018
09.00 Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Драпіковська С.В.
10.00 Виїзний прийом громадян заступником голови районної ради в с. Ліщинка. Волошин О.М.
11.00 Зустріч ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» з суб’єктами НМВ, ОТГ із залученням ЗМІ щодо формування морально-етичних принципів у спеціалістів при висвітленні матеріалу, що стосується торгівлі людьми на базі Кагарлицької райдержадміністрації.

Прохоренко Л.М.
14.00 Об’їзд навчальних закладів району щодо проведення ремонтних робіт у навчальних закладах міста та району. Синюк С.М.
П'ятниця -
15.06.2018
09.00 Особистий прийом громадян керівником апарату районної державної адміністрації. Демиденко Л.В.
10.00 Участь делегації Кагарлицького району в заходах з нагоди Дня поля на базі Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААНУ. Сколота С.В.
10.00-
17.00
Участь в урочистому врученні документів про освіту випускникам 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Омельченко Н.О.

Головні спеціалісти, методисти РМК
13.00 Урочистий захід з нагоди Дня медичного працівника.

Семцов І. М.

Синюк С. М.

Демиденко Л. В.
Субота -
16.06.2018
09.00  Районний огляд-конкурс «Червона калина».

Карпів Л.В.
Пам'ятні дати