План заходів Кагарлицької районної державної адміністрації
з 18 по 24 лютого 2019 року

Понеділок -
18.02.2019
08.30 Розширена апаратна нарада з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань: про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації; про роботу координаційного центру допомоги учасникам АТО; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. Синюк С.М.
10.00 Апаратна нарада з керівниками та працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Демиденко Л.В.
Вівторок -
19.02.2019
09.00 Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації. Синюк С.М. Василюк І.В.
10.00 Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Кагарлицькій райдержадміністрації.

Плигун А.В.

14.00 Виїзний прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації в с. Шпендівка. Демиденко Л.В.
14.00 Засідання виконавчого комітету Мирівської сільської ради. Шевчук С.В.
Середа -
10.00 Мітинг з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

Литвин О.В.
10.00 Участь працівників райдержадміністрації у проходженні стажування в Головному територіальному управлінні у Київській області з підготовки та подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію.

Івашко С.І.
10.00 Надання методичної і практичної допомоги виконкомам місцевих рад. Демиденко Л.В.
13.00 Виїзний прийом громадян виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації в с. Мирівка. Синюк С.М.
14.00-
Прямий телефонний зв'язок міського голови з жителями міста. Панюта О.О.
14.30 Пленарне засідання сесії Сущанської сільської ради. Трохименко В.М.
Четвер -
21.02.2019
09.00 Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Дячок О.І.
09.00 Виїзний прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації в с. Черняхів. Демиденко Л.В.
10.00 Пленарне засідання сесії Кагарлицької міської ради. Панюта О.О.
П'ятниця -
22.02.2019
09.00 Особистий прийом громадян керівником апарату районної державної адміністрації. Демиденко Л.В.

Засідання колегії райдержадміністрації.

Порядок денний:

1. Про стан утримання тваринництва в зимово-стійловий період та створення безпечних умов праці для працівників галузі району.

2. Про заходи з підготовки і забезпечення проходу льодоходу, попередження весняної повені та запобігання загибелі людей на водних об’єктах Кагарлицького району у 2019 році.

3. Про схвалення звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

4. Різне.

Семцов І.М.

Демиденко Л.В.
11.00 Семінар-навчання для секретарів міської та сільських рад.

Лихошерст О.І.

Бураховська Т.М.
11.00 Робоча нарада з начальником відділу освіти райдержадміністрації з питань пов’язаних із перевезенням учнів до загальноосвітніх навчальних закладів району.

Омельченко Н.О.
13.00 Надання методичної і практичної допомоги виконкомам місцевих рад. Демиденко Л.В.

Пам'ятні дати
Середа -