План заходів Кагарлицької районної державної адміністрації
з 15 по 21 квітня 2019 року

Понеділок -
15.04.2019
08.30 Розширена апаратна нарада з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами з питань: про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації; про стан забезпечення інсуліном та іншими цукрознижуючими препаратами відповідних категорій жителів району; про розвиток послуги патронату як складової системи захисту дітей та підтримки вразливих сімей з дітьми; про роботу із зверненнями громадян в Липовецькій сільській раді; Про роботу адміністративних комісій станом на 01.04.2019 року при виконавчих комітетах сільських рад;   про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. Синюк С.М.
10.00 Апаратна нарада з керівниками та працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Демиденко Л.В.
15.00 Пленарне засідання сесії Ліщинської сільської ради. Коваленко В. П.
Вівторок -
16.04.2019
09.00 Особистий прийом громадян в.о. голови районної державної адміністрації. Синюк С.М. Василюк І.В.
11.00 Надання методичної і практичної допомоги виконкомам місцевих рад. Демиденко Л.В.
14.00 Участь у селекторній нараді щодо забезпечення виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 09.01.2019 року № 2-1. Синюк С. М.
Середа -
17.04.2019
10.00 Виїзний прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації в с. Ліщинка. Демиденко Л.В.
11.00 Об’їзд населених пунктів району робочими групами щодо ходу проведення двомісячника благоустрою.

Четвер -
18.04.2019
09.00 Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Дячок О.І.
10.00

Пленарне засідання сесії Кагарлицької районної ради.

Порядок денний:

1. Про внесення змін у рішення 39-ї сесії районної ради від 21.12.2018 № 347-39(ІІ)-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2019 рік» та додатків до нього.

2. Про управління об'єктами майна спільної власності територіальних громад Кагарлицького району.

3. Різне

Демиденко Л.В.

10.00 Виїзний прийом громадян заступником голови районної ради в с. Стрітівка. Волошин О. М.

Голованчук В.В.
14.00 Засідання виконавчого комітету Демівщинської сільської ради. Мозговий О. І.
14.30 Виступ художнього колективу і духового оркестру Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості на отримання звання кращий художній колектив.

П'ятниця -
19.04.2019
09.00 Особистий прийом громадян керівником апарату районної державної адміністрації.  Демиденко Л.В.
10.00 Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо організації проведення районного етапу гри «Сокіл-Джура»

Литвин О. В.

Федусенко Ю. І.
10.00 Надання методичної і практичної допомоги виконкомам місцевих рад. Демиденко Л.В.
10.00 Пленарне засідання сесії Горохівської сільської ради. Демиденко В.А.
11.00 Об’їзд населених пунктів району робочою групою щодо ходу проведення двомісячника благоустрою.

Голованчук В.В.
13.00 Нарада з керівниками підприємств, установ та організацій щодо надання благодійної допомоги для покращення харчування хворих в Кагарлицькій центральній районній лікарні.

Субота -
20.04.2019
20.00-
23.00
Виїзд мобільної робочої групи з перевірки щодо виявлення фактів продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв неповнолітнім. Невдобенко А.М.
Пам'ятні дати
Понеділок -