План заходів Кагарлицької районної державної адміністрації
з 26 червня - 02 липня 2017 року

Понеділок -
26.06.2017
08.30 Розширена апаратна нарада з заступниками голови, керівником апарату, керівниками управлінь відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про план роботи філії «Кагарлицьке районне дорожнє управління»,про роботу із зверненнями громадян у Слобідській сільській раді; звіт про роботу фахівця із соціальної роботи Кагарлицького районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді при Великоприцьківській, Демівщинській та Кузьминецькій сільських радах.; про роботу адміністративних комісій за I квартал 2017 року при виконавчому комітетах Кадомської та Стрітівської сільських рад.  Коляда В. М.
09.00 Участь команди Кагарлицького району в обласних військово-патріотичних змаганнях «Сокіл» («Джура»).

Омельченко Н. О.
09.30 Апаратна нарада з керівниками та працівниками відділів, управлінь райдержадміністрації. Коваленко Р. В.
09.30 Апаратна нарада з керівниками та працівниками відділів, управлінь райдержадміністрації. Синюк С.М.
09.30 Апаратна нарада з керівниками та працівниками відділів, секторів апарату райдержадміністрації. Козенко Л.В.
10.30 Районний захід присвячений Дню Конституції.

Козенко Л. В.
13.00 Засідання виконавчого комітету Слобідської сільської ради.

Литвин М. В.

Вівторок – 27.06.2017    09.00 Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації. Коваленко Р. В.

Омельченко Н. О.
10.00 Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації в с. Ліщинка. Коваленко Р. В.
14.00 Надання методичної і практичної допомоги виконкомам місцевих рад. Козенко Л.В.
14.30 Пленарне засідання сесії Слобідської сільської ради. Литвин М. В.
17.00 Випускний вечір в Кагарлицькій загальноосвітній школі I-III ступенів № 3.

Омельченко Н. О.
19.00 Випускний вечір в Кагарлицькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітній школі I-II ступенів – ліцей»

Середа -
28.06.2017
09.00 Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації. Коляда В.М.

Омельченко Н. О.
16.00 Випускний вечір в Кагарлицькій загальноосвітній школі I-III ступенів № 2 імені В. П. Дашенка.

Омельченко Н. О.
18.00 Випускний вечір в Кагарлицькій загальноосвітній школі I-II ступенів № 1.

Четвер -
29.06.2017
08.00 Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації. Синюк С.М.
09.00-
12.00
Розширений прийом громадян в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції»

Козенко Л. В.
11.00 Робоча зустріч з представниками теплопостачальної організації «Теплоінновації».

Панюта О. О.

Литвин О. В.

14.00 Пленарне засідання сесії Кагарлицької міської ради. Панюта О. О.

П'ятниця -
30.06.2017

09.00 Засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Лісовий Ю. Д.
09.00 Особистий прийом громадян керівником апарату районної державної адміністрації. Козенко Л. В.
10.00

Засідання колегії Кагарлицької районної державної адміністрації:

1. Про роботу виконкому Півецької сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

2. Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Кагарлицького району в літній період.

3. Про захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

4. Різне.

13.00

Районний захід з нагоди Міжнародного Дня кооперативів.

Козенко Л. В.

14.00 Надання методичної практичної допомоги виконкомам місцевих рад. Козенко Л. В.
Субота - 01.07.2017  15.00  День села Халча. Ананьева Л.В.
 Пам'ятні дати

Середа -
28.06.2017

День Конституції України.

Субота - 01.07.2017

День працівників кооперації.

День архітектура України.

Неділя – 25.06.2017   День працівників морських та річкового флоту.