Список
керівників підприємств, організацій та установ

Назва підприємств, організацій та установ

Керівник

Телефон

1.

ПП “Мережа Авто-Люкс”

Лобуренко Михайло Миколайович

6-14-90

2.

„Пантек” – виробництво

Жарський Віктор Максимович

6-15-85, 6-10-22, 6-10-01

3.

Аптека (Комунальний заклад КЦРА №9)

Осадча Галина Сергіївна - в.о.завідувача

5-14-50, 5-12-46

4.

Автостанція

Галабурда Світлана Михайлівна

5-11-63

5.

ПСК Кагарлицький ринок

Сорокотяга Василь Панасович

5-13-62

6.

Ринок РайСТ

Яременко Роман Миколайович

6-95-97

7.

Банк „Аваль”

Бойченко Таїсія Андріївна

5-24-92, 6-10-95

8.

ПАТ "Креді Агріколь Банк"

Пугарська Тетяна Олександрівна

5-14-55,5-13-63, 6-10-72

9.

Приватбанк

Дячок Сергій Сергійович

6-15-62,6-16-89

10.

ТВТВ № 10026/0614 філії Головне управління по м. Києву в Київській обл. АТ «Ощадбанк»

Ремига Тетяна Валентинівна

5-17-33, 6-08-05

11.

Відділ статистики

Кисельова Тетяна Миколаївна

5-22-02, 5-18-93, 5-11-88

12.

Комунальне житлово-експлуат. підприємство

Зеленько Владислав Петрович

6-15-20, 5-16-59

13.

КП “Кагарликводоканал”

Черемис Володимир Іванович

5-23-92, 5-15-41

14.

Управління Держпродспоживслужби в Кагарлицькому районі

Лозовий Віталій Миколайович

5-13-49

15.

ВАТ“Каг.філія«Київоблгаз»

Сьомка Сергій Андрійович

6-17-55,6-10-43,

6-12-42

16.

Залізнична станція

Лисенко Юлія Григорівна

5-19-70

17.

Держлісгосп

Павлович Петро Петрович

2-15-51, 2-15-52, 2-14-70

18.

ЗАТ “Комплекс Агро марс” Філія“Кагарл. елеватор” Кагалицька філія

Янченко Роман Миколайович Шуляков Віталій Юрійович

6-10-83, 5-14-57, 5-18-81,6-08-74

19.

ЗАТ “Кагма

Мірошник Олексій Васильович

6-09-00, 6-09-01, 6-09-03

20.

ТОВ „Русава- К”

Калдін Іван Миколайович

6-12-07, 6-12-40, 6-13-09,6-13-07

21.

Відділення державної  казначейської служби

Бездітний Володимир Васильович

5-14-60, 5-45-51, 6-11-54

22.

МППЗТ

Стеценко Володимир Іванович

5-19-96. 6-10-06

23.

Державна інспекція сільського господарства у Київській області

Івашко Дмитро Євгенович

5-48-41

24.

Виконавча служба

Родіна Тетяна Олексіївна

5-16-64,5-10-88

25.

Нотаріальна контора

в.о. Отькало Світлана Василівна

5-15-72, 2-18-06

26.

РАГС

Косяк Павліна Василівна

5-15-40

27.

Оранта

Ляшенко Марія Андріївна

5-14-54, 5-15-45, 5-23-88

28.

Кагарлицький районний сектор ГУ ДСНС України в Київській області

Кудрик Олег Васильович

6-07-61, 5-12-85, 5-10-05, 6-20-01, 050-974-16-12

29.

Прокуратура

Римар Михайло Орестович

5-13-43(Ф), 6-11-84, 6-12-86

30.

Районний суд

Шевченко Ірина Іванівна

5-13-39,5-19-39, 5-32-24

31.

ОД Податкова Інспекція

Циганок Людмила Миколаївна

6-10-46, 6-11-62, 5-10-48

32.

Райвузол зв’язку

Макарова Людмила Борисівна

6-06-15 6-08-15пр, 6-15-67

33.

Станційно-лінійна дільниця №2 м.Кагарлик районного центру телекомунікацій № 224 КОФ ПАТ "Укртелеком"

Лагута Володимир Миколайович

6-13-55, 6-15-21, 5-13-54, 6-13-54, цех 5-44-90

34.

Районний військовий комісаріат

Харчевський В'ячеслав Володимирович

5-13-46. 5-13-45

35.

Кагарлицький РП ПАТ "Київобленерго"

Свирбиус Андрій Миколайович

6-10-52, 6-11-52, 5-15-39, 6-08-50, 5-12-06

36.

Райпроменерго

Голуб Володимир Іванович

6-08-13

37.

РайШРБУ

Хамаздір Костянтин Васильович

6-10-59,6-07-80, 5-18-99, 5-23-97

38.

Центральна районна лікарня

Кулініченко Віктор Миколайович

5-13-38, 5-11-37

39.

Центр первинної МСД

Карапіра Інна Миколаївна

5-12-45,5-23-06

40.

Обухівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень м.Кагарлик

Рябчук Микола Петрович

5-24-96, 5-19-34

41.

Редакція газети

Владіміров Валентин Олександрович

5-13-44, 5-16-72

42.

ТБ Кагарлик

Лавриненко Григорій Тарасович

5-13-33

43.

Кагарлицьке відділення поліції Обухівського відділу національної поліції

Дудник Олександр Анатолійович

5-13-42,5-13-41, 6-11-13

44.

Рай СТ

М'ясніков Віталій Семенович

5-14-47, 5-19-47, 6-08-66, 5-12-72

45.

Міськрембудсервіс

Стеценко Микола Іванович

5-23-81

46.

Центр зайнятості

Нагірна Світлана Миколаївна

6-08-40, 6-15-61, 5-18-50заст.

47.

Тепломережа

Штефан Ігор Іванович

5-19-81,5-10-33(ф) 6-10-96

48.

Фабрика “Лагода”

В.О. Максимова Оксана Олександрівна

5-40-66,6-12-04

49.

ТОВ «ДІЛ»

Мельник Віктор Іванович

2-23-40,2-16-70, 2-23-37факс

50.

Художня майстерня ТОВ "Купола"

Зєнін Володимир Олександрович

5-48-51

51.

Конче-заспівське ДЕУ

Коробенко В’ячеслав Олександрович

6-10-97

52.

Відділення соц.фонду держ.страхування від нещасних випадків на виробництві

Бевз Олег Анатолійович

5-12-43

53.

Кагарлицька ВК-115 Зікрачі

Таран Віталій Григорович

3-05-42, 3-05-32

54.

Кагарлицький районний відділ відокремленого підрозділу „Київської обласної філії „ ДП „Центр ДЗК”

Драпіковський Валерій Арікович

6-10-45, 5-17-81

55.

Кагарлицький районний музей

Співак Надія Михайлівна

5-12-76

56.

Фінансове управління

Перевера Наталія Миколаївна

5-15-47, 6-09-46, 6-09-57, 6-13-01

57.

Управління Держгеокадастру в Кагарлицькому районі

Журило Ольга Володимирівна

5-10-73, 5-42-35, 5-16-92, 5-47-83

58.

Управління соціального захисту населення

Дячок Оксана Іванівна

5-15-49, 5-12-50, 6-11-47, 5-19-40

59.

Об'єднане управління пенсійного фонду

Трохименко Світлана Іванівна

6-11-05;5-10-84, 6-12-66,6-12-65

60.

Територіальний центр соціальних обслуговувань

Вітоха Тетяна Миколаївна

6-11-47

61. 

Рада ветеранів

Сідєльніков Юрій Васильович

5-44-58

62.

Голова профкому

Цибульській Петро Казимирович

5-15-61

63.

Управління агропромислового розвитку

Голованчук Валентина Володимирівна

5-15-51, 5-13-36, 5-13-85

64.

Соц. страх.

Левченко Галина Іванівна

5-60-44

65.

Трудовий архів Кагарлик

Василенко Таміла Василівна

5-11-51

66.

КП „Успіх”

Будюк Сергій Миколайович

5-15-94, 6-10-50

67.

МВКП „Декор"

Гриценко Микола Якимович

6-10-10, 6-10-15

68.

Відділ освіти РДА

Омельченко Надія Олексіївна

5-10-42, 5-24-52, 5-15-48

69.

Громадська приймальня

6-08-14

70.

Секретар центру допомоги учасникам АТО

Стайловська Катерина Миколаївна

5-48-70

Додаткова інформація