СБУ вживає заходи щодо недопущення антиконституційних порушень на виборах до Верховної ради України

19 07 2019В умовах проведення позачергових виборів до Верховної ради України, Службою безпеки України вживаються заходи відповідно до компетенції, спрямовані на максимальне сприяння здійсненню громадянами вільного волевиявлення та, у взаємодії з правоохоронними органами, недопущення протиправних проявів, в т.ч. терористичного та антиконституційного характеру.

 

Детальніше...

20 липня у Чернівцях відбудеться масштабний фестиваль з вивчення іноземних мов «Маркет мов»

18 2 07 2019Запрошуємо журналістів на освітній фестиваль «Маркет Мов», який має на меті популяризацію вивчення іноземних мов серед студентства та молоді.

Організатором заходу виступає Міністерство інформаційної політики України спільно з Соціальним проектом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студентської ради при МІП.

Детальніше...

Засідання спостережної комісії

18 07 201918 липня керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко провела засідання спостережної комісії. Під час засідання розглянуто 4 справи, з яких 1 справа щодо заміни не відбутої частини покарання більш м’яким та 3 – умовно-дострокового звільнення засуджених Кагарлицької виправної колонії №115, по яких винесені позитивні рішення.

Робоча зустріч

16 07 2019 316 липня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела робочу зустріч, під час якої обговорено питання підготовки до опалювального сезону 2019-2020 року в закладах соціальної сфери, зокрема проблемні об’єкти та погашення боргів за газопостачання. Участь в робочій зустрічі взяли начальник Кагарлицького відділення АТ «Київоблгаз» Сергій Сьомка, представники закладів медицини, відділу освіти РДА та відділу культури і туризму, національностей та релігій РДА.

Робоча зустріч

16 07 2019 416 липня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк спільно з головою Кагарлицької районної ради Іваном Семцовим, керівником Кагарлицької ДПІ Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області Людмилою Циганок та начальником управління АПР Кагарлицької районної державної адміністрації Валентиною Голованчук,

Детальніше...

Додаткова інформація