Апаратна нарада

18 11 201918 листопада в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

Детальніше...

Сумні новини із зони ООС торкнулися Кагарлицького району

16 11 2019 2У суботу, 16 листопада, в зоні проведення операції Об'єднаних сил у Луганській області від смертельного кульового поранення, завданого російським снайпером, загинув військовослужбовець 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Соколов Артем Іванович, який народився у селі Сущани, Кагарлицького району, Київській області. У загиблого Артема залишилися двоє діток та дружина. Вічна пам'ять Герою!

Детальніше...

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь»

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукаютьінформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

Саме тому Фінансовий портал Maanimo створив спеціальну сторінку «Як розрахувати субсидію», на якій зібрана найактуальніша та максимально повна інформація про оформлення субсидії в України. Крім того, враховуючи попит на консультації з цього питання, ми створили систему зворотного зв’язку з працівниками редакції, який в коментарях під статтею регулярно надає детальну консультацію з кожного конкретного випадку.

Детальніше...

Урочистості до Дня працівників сільського господарства

15 11 201915 листопада у міському будинку культури відбувся урочистий захід та святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства України. На площі перед міським будинком культури жителі та гості міста мали змогу побувати на виставці"Сільськогосподарська техніка - еволюція розвитку", на якій представлена техніка аграріїв Кагарлицького району від найстарішої до сучасної. Зокрема, техніку для виставки надали ФГ «Широкоступ», ФГ «Лорак», ФГ «Расавське», ФГ «Аллазаров», ФГ «Гармонія сої» та СК «Агробізнес».

Детальніше...

Прямий телефонний зв'язок

13 11 201913 листопада в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, за участю керівників служб району, провела прямий телефонний зв'язок з жителями району, у ході якого звернулися двоє громадян щодо доставки газет в селі Панікарча та ремонту радіоточки по вул. Бригадна в селі Халча. Заявникам надані роз’яснення.

Додаткова інформація