Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства»

23 11 2020Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається
25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. 

Детальніше...

День Гідності та Свободи

21 11 2020Свято приурочене двом революціям, які відбулися в Україні на початку XXI століття й залишили визначальний і незабутній слід в історії.

День гідності та свободи – одне зі знакових офіційних свят у новітній історії України. Встановлене воно на честь двох знаменних і доленосних подій, які відбулися в Україні, – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Детальніше...

До Дня Гідності та Свободи

20 11 202020 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулося покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні. Участь в заході взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Вадим Циганок, перший заступник міського голови Олег Пурій, заступник міського голови Володимир Бойко.

Детальніше...

На що йдуть “коронавірусні” кошти в Кагарлицькій ЦРЛ, або Чому пацієнтам доводиться купувати ліки

Періодично в Кагарлицьких спільнотах з’являються дописи та коментарі стосовно ситуації з коронавірусом в районі вцілому та в Кагарлицькій центральній районній лікарні зокрема, в яких “високі експерти” дають прочухана місцевим медикам. Мовляв, не так лікують, приховують дані про захворюваність, гроші, виділені на лікування коронавірусу діваються невідомо куди, а пацієнти повинні лікуватися власним коштом. Як фінансується ЦРЛ та чому хворим доводиться купувати певні ліки ми попросили розповісти голову Кагарлицької районної ради Івана Семцова та директора Кагарлицької ЦРЛ Віктора Кулініченка.

Детальніше...

Прямий телефонний зв'язок

18 11 202018 листопада голова Кагарлицької районної державної адміністрації Ігор Будюк провів прямий телефонний зв'язок з жителями району, під час якого звернулися 3 громадян з питань заміни телефонної опори по вул. Садова в с. Шубівка, ремонту телефонної лінії вул. Гагаріна с. Слобода та надання субсидії жителю м. Кагарлик.

Детальніше...

Додаткова інформація