«Талант і творчість…неповторна сила…»

19 05 2019«Талант і творчість…неповторна сила…» - під таким гаслом 17 травня 2019 року пройшов звітний концерт вихованців Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості», що носив назву «Чарівний світ творчості». Упродовж насиченої концертної програми своїм талантом, уміннями і творчими здобутками глядачів порадували вихованці студій естрадного співу «Октава»

Детальніше...

Прямий телефонний зв’язок з жителями району

21 3 05 201921 травня керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко провела прямий телефонний зв’язок з жителями району. Під час зв’язку звернулася жителька міста Кагарлик з питання надання матеріальної допомоги. Заявниці рекомендовано звернутися до райдержадміністрації із заявою та відповідним пакетом документів.

Апаратна нарада

20 05 201920 травня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, головами міської та сільських рад.

Детальніше...

Як захиститися від підробок насіння

Далі піде мова про ви­ко­ри­с­тан­ня під виглядом відо­мих «тор­го­вих ма­рок», підроб­ка та фаль­сифікація під ви­дом яких на рин­ку ре­алізується «насіння», яке відрізняється від оригіна­ль­но­го та впливає не­до­от­ри­ман­ня очіку­ва­но­го ре­зуль­та­ту для спожи­ва­ча, та недоотримання врожаю сільськогосподарських культур. При виборі продукції звертайте увагу на якість та цілісність упаковки, чіткість та наявність інформації на упаковці про походження насіння, його характеристику строки використання (посіву насіння).

Детальніше...

До уваги сільгоспвиробників, зернотрейдерів, власників зернових складів та зернопереробних  підприємств та експортерів, що планують здійснюють експорт рослинницької продукції до країн Євразійської економічної комісії (ЄЕС), Європейського союзу (ЄС) та Китайської Народної Республіки (КНР)

Повідомляємо, що 1 липня 2017 набрали чинності Рішення Ради Євразійської економічної комісії від 30.11.2016 №157 «Про затвердження Єдиних карантинних фітосанітарних вимог, які пред’являються до підкарантинної продукції та підкарантинним об’єктам на митному кордоні та на митній території Євразійського економічного союзу», №158 «Про затвердження єдиного переліку карантинних об’єктів Євразійського економічного союзу» та № 159 «Про затвердження Єдиних правил і норм забезпечення карантину рослин на митній території Євразійського економічного союзу», які розміщені на офіційному сайті ГУ Держпродспоживслужби в Київській області області.

Детальніше...

Додаткова інформація