Семінар бібліотечних працівників району

23 05 2019На базі Кагарлицької міської бібліотеки для дорослих відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Бібліотека та читацькі уподобання юнацтва та молоді».

Під час семінару провідний методист РОМЦНТ відділу культури і туризму, національностей та релігій Кагарлицької РДА Антоніна Коршунова провела консультацію «Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище: сучасний підхід» та представила презентацію КОБЮ «Вибір користувача 2018 року» за матеріалами соціологічного дослідження «Краща книга 2018 року».

Детальніше...

95 років бібліотеці

16 05 201916 травня 2019 року Кагарлицька міська бібліотека для дорослих відзначила 95-річний ювілей. В святково прибраній читальній залі зібралися гості – керівники району, міста, спонсори, друзі, ділові партнери, колеги, користувачі бібліотеки.

З вітальними словами до ювілярів, найкращими побажаннями та подарунками  до ювілярів звернулися:

Детальніше...

Обласний огляд-конкурс театральних колективів «Театральна палітра Київщини»

11 05 2019 1011 травня у приміщенні  МК «АКАДЕМ» м. Бориспіль за ініціативи Управління культури національностей та релігій КОДА, КЗКОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи», та за підтримки Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради відбувся Обласний огляд-конкурс театральних колективів «Театральна палітра Київщини»!

Детальніше...

Презентація книги відомого українського мистецтвознавця Миколи Кагарлицького «Україна, батьку, в нас одна»

11 05 201911 травня 2019 року у Черняхівському сільському будинку культури відбулося свято з нагоди Дня матері «Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь!», в рамках якого було проведено презентацію книги нашого земляка, відомого українського мистецтвознавця Миколи Кагарлицького «Україна, батьку, в нас одна», яка вийшла у видавництві «Ярославів вал». На захід завітали видавець книги Олександр Шугай, редактор Надія Шугай, дружина письменника Ольга Кагарлицька, народна артистка України Ніна Матвієнко.

Детальніше...

Жінка – джерело любові

23 03 201923 березня 2019 року в колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся ІІІ обласний фестиваль жіночого автентичного та стилізованого українського одягу «Жінка – джерело любові», організаторами якого виступали Управління культури національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи».

Детальніше...

Додаткова інформація