День села в Халчі

07 07 20187 липня відбувся День села Халча. На свято завітали заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Любов Карпів, керівники фермерських господарств села.
Біля Будинку культури на вогнищі готувалися страви для частування жителів села та гостей. Всім присутнім в залі роздавали коровай.

Детальніше...

АНОНС. Фестиваль "Свято Івана Купала"

02 07 2018 2Щорічний фестиваль "Свято Івана Купала" відбудеться 6 липня 2018 року у селі Чубинське, Бориспільського району Київської області

Це дійство традиційно об'єднує глядачів різного віку: від дітей до старшого покоління, адже під час фестивалю кожен знайде для себе вид відпочинку до душі. 

Для усіх відвідувачів будуть організовані майстер-класи, українські танці та різноманітні розваги. 

 

 

 

 

Детальніше...

Творчі діти – майбутнє України!

12 05 2018Під таким гаслом 11 травня 2018 року відбувся звітний концерт Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості.

До всього треба дотику душі –
Корінням – в землю, крилами – у небо.
Де вічний пошук, там нема межі,
Там вічний рух – життя потреба.

Детальніше...

А НАД СВІТОМ ВИШИВАНКА ЦВІТЕ

15 05 2018Україно, одінь вишиванку
Пригадай, як колись було
Її гордо носило місто,
І пишалося кожне село …

Не хлібом одним …Так стверджує влучним прислів’ям мудру істину наш народ про те, що людина повинна прогнути дбати не тільки про матеріальну сторону свого життя, але й клопотатись про свої духовні статки.

Детальніше...

Творчі перемоги учнів школи мистецтв

28 04 2018Кінець квітня ознаменувався участю творчих колективів та окремих учнів комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицька дитяча школа мистецтв » у Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях, конкурсах.

28 квітня хореографічний колектив «Оріяна» під керівництвом Наталії Кукош, Аліни Токовенко, концертмейстери Олег Даниленко та Сергій Шевченко, взяли участь у XVII Міжнародному фестивалі - конкурсі дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна». На розсуд журі було представлено кілька хореографічних номерів юних кагарличан. Так «Дуба - танець» у виконанні виборов ІІ місце, хореографічні композиції «Подоляночка» та «Калинова фантазія»- ІІІ місце.

Детальніше...

Додаткова інформація