ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на заміщення посади директора Кагарлицького міського центру культури і дозвілля

Відділ культури і туризму, національностей та релігій Кагарлицької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення посади директора Кагарлицького міського центру культури і дозвілля.

Загальні вимоги до кандидата:

- повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), післядипломна освіта в галузі управління, стаж роботи в галузі культури не менше 3 років, на керівній посаді – не менше 1 року, володіння державною мовою та здатністю за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Детальніше...

День села Бендюгівка

15 09 2018 1515 вересня День села у Бендюгівському будинку культури традиційно зібрав аншлаг. Свої вітання громаді адресували її голова Ольга Щербань, заступник голови РДА Віталій Таран, директор ТОВ “Віскар-Агро” Василь Барановський, депутат районної ради Юрій Береговенко, голова села Шпендівка Микола Петренко.

Детальніше...

День села у Стайках

15 09 2018О пів на третю в сільському Будинку культури розпочалася урочиста частина свята. Перше, що впадало в очі, - нові зручні просторі крісла, професійно облаштоване освітлення сцени. На святі   переважали пісні, передусім, патріотичного спрямування, а одяг артисти теж підбирали, переважно, з українськими орнаментами. І всі найкращі слова в цей день були присвячені улюбленому селу.

Детальніше...

День села Черняхів

28 07 201828 липня відзначали жителі села Черняхів день народження свого села. Святковою концертною програмою за участю сільських аматорів сцени розпочався урочистий захід. Привітали односельчан молодші жителі села, вихованці дошкільного навчального закладу «Вербиченька», учасники художньої самодіяльності будинку культури, учні школи. Також музичними вітаннями жителів села привітала завідуюча Антонівського сільського клубу Олена Кузьменко.

Детальніше...

День села в Халчі

07 07 20187 липня відбувся День села Халча. На свято завітали заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Любов Карпів, керівники фермерських господарств села.
Біля Будинку культури на вогнищі готувалися страви для частування жителів села та гостей. Всім присутнім в залі роздавали коровай.

Детальніше...

Додаткова інформація