День села в Слободі

07 07 20196 липня відбулося свято Дня села Слобода. Привітати жителів завітали голова Кагарлицької районної ради Семцов Іван Михайлович, директор «Слобода - Агрокорпорація «Успіх» Васильчук Леонід Іванович, представник ПрАТ «Агрофорт» Лялюк Зіновій Омелянович, представник СК «Агробізнес» Заїка Василь Петрович, голови сіл Расавка – Фесенко Юлія Петрівна та Халча - Ананьєва Людмила Василівна.

Детальніше...

День села в Антонівці

29 06 2019На одному подиху пройшов День села в Антонівці. Гості свята мали змогу помилуватися виставкою картин і вишивок. Традиційно жителів та гостей Антонівки привітав сільський голова Іван Владіміров, який вручив подарунки найстаршим жителям, працівникам сфери обслуговування, культури, першокласнику, молодим парам, переможцям конкурсу на кращий двір.

Детальніше...

День села в Халчі

30 06 2019Халча на пару з Антонівкою першими розпочали цикл цьогорічних свят - днів села - у районі. І в цьому є закономірність. Хоч населений пункт і носить татарську назву, але характер у його жителів - спокон віків український. Це - одне з небагатьох сіл району, де на розпайованій землі господарюють тільки місцеві фермери. А відповідно й дбають про малу батьківщину та своїх земляків. І саме завдяки їм відзначення Дня села стало традиційним і головним святом громади.

Детальніше...

Семінар бібліотечних працівників району

23 05 2019На базі Кагарлицької міської бібліотеки для дорослих відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Бібліотека та читацькі уподобання юнацтва та молоді».

Під час семінару провідний методист РОМЦНТ відділу культури і туризму, національностей та релігій Кагарлицької РДА Антоніна Коршунова провела консультацію «Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище: сучасний підхід» та представила презентацію КОБЮ «Вибір користувача 2018 року» за матеріалами соціологічного дослідження «Краща книга 2018 року».

Детальніше...

95 років бібліотеці

16 05 201916 травня 2019 року Кагарлицька міська бібліотека для дорослих відзначила 95-річний ювілей. В святково прибраній читальній залі зібралися гості – керівники району, міста, спонсори, друзі, ділові партнери, колеги, користувачі бібліотеки.

З вітальними словами до ювілярів, найкращими побажаннями та подарунками  до ювілярів звернулися:

Детальніше...

Додаткова інформація