Атестація аматорських колективів закладів культури Кагарлицького району

14 лютого 2018 року відбулася атестація аматорських колективів закладів культури Кагарлицького району на підтвердження та присвоєння звання «народний», «зразковий».

Оцінювання виступів наших колективів проводилося комісією Комунального закладу Київської обласної ради «Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» на присвоєння/підтвердження звання «народний»(«зразковий») аматорський колектив (студія) закладів культури у складі:

Детальніше...

Меланка ходила – козу водила!

16 16 01 2018В кожного народу є свої яскраві видовищні звичаї, традиції, обряди, а в Українців, на мою думку – це Новорічно – Різдвяні свята. Майже весь січень вулицями міст і сіл відбуваються театралізовані гуляння, віншування, колядки, щедрівки.

І в Слободі гурт молодиць водили Меланку з «козою» та завітали на гостинний вогник у сільську бібліотеку де господиня Буряк Надія зібрала на щедрий вечір жінок – пошановувачів українських традицій.

Детальніше...

День села Стрітівка

14 6 10 2017У День Українського козацтва відзначала День села громада козацької Стрітівки. Жителів села привітали голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова  Олександр Панюта, директор ПОСП “Дніпро”, депутат районної ради Анатолій Ворона, сільський голова Олег Колосовський.

 

Детальніше...

День села Антонівка

14 10 2017На одному подиху пройшов День села в Антонівці минулої суботи. Своєрідним закликом на святкування слугували ароматний димок, що тягнувся від казана та мангала на подвір’ї сільського клубу та мелодії музики.

Традиційно жителів та гостей Антонівки привітав сільський голова Іван Владіміров, вручивши подарунки переможцям конкурсу на кращу садибу, найстаршим жителям села, першокласниці тощо.

Детальніше...

«День захисника Вітчизни - Мужності й геройства свято»

14 10 2017Цими словами у Переселенському Будинку культури з уст ведучої Алли Потери розпочавсяурочистий захід з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва. Жителі села зібралися у святковій, затишній залі, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму і відзначити свято – День захисника України.

Детальніше...

Додаткова інформація