Свято Гармоніки

23 12 201823 грудня в дитячій школі мистецтв відбувся традиційний фестиваль «Мелодії Гармоніки й життя».В святковій і затишній світлиці на свято Гармоніки зібралися кращі гармоністи Кагарличчини, Обухівщини та Миронівщини, які долаючи щоденні клопоти, як святий оберіг несуть в собі уміння знаходити спільну мову з такими звичайними і такими магічними кнопками гармоніки.

Детальніше...

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Кагарлицького міського центру культури і дозвілля

31 жовтня 2018 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Кагарлицького міського центру культури і дозвілля. За результатами конкурсу конкурсною комісією було призначено на посаду директора Кагарлицького міського центру культури і дозвілля Копильного Володимира Івановича.

Оголошення

31 жовтня 2018 року відбудеться засідання конкурсної комісії на якому буде проведено конкурсний добір на заміщення вакантної посади директора Кагарлицького міського центру культури і дозвілля згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIII.

За довідками звертатися за телефоном 52182

День села Сущани

14 10 2018Святкові урочисті заходи з нагоди дня села Сущани розпочалися з 11 години розвагами для наймолодших жителів села, яку підготувала і провела молодь церкви «Альфа і Омега» з м. Обухів. О 14  годині розпочалися показові виступи  учасників спортклубу «Самсон» с. Германівка Обухівського району під керівництвом тренера, заслуженого майстра спорту Миколи Матвієнка. 

Детальніше...

День села Стрітівка

13 10 201813 жовтня відбувалися святкові урочистості з нагоди Дня села Стрітівка. На свято завітали поважні гості перший заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Віталій Таран, заступник Кагарлицького міського голови Володимир Бойко, директор ПОСП «Дніпро» Анатолій Ворона, голови сіл Зелений Яр - Ольга Бевза, Расавки - Юлія Фесенко, Стайок - Наталія Галкіна.

Детальніше...

Додаткова інформація