День села Ліщинка

01 11 201901 листопада 2019 року у Ліщинському сільському Будинку культури відбулося свято з нагоди Дня села.

Із словами привітання до односельців звернувся сільський голова В.П.Коваленко. Своїх односельців, жителів сіл Ліщинка, Тернівка та Расавка привітали виступом діти та вокальний колектив «Ліщина», а також тріо «Заграва» з Кагарлицького міського Будинку культури.

Детальніше...

50-річний ювілей Черняхівському Будинку культури

Не часто бувають Дні народження, які святкують усім селом! 12 жовтня мешканці с.Черняхів  відзначили 50-річний ювілей Черняхівському Будинку культури.

Рівно півстоліття тому у прекрасному селі Черняхів, де проживають чудові, працьовиті й талановиті люди, відчинив свої двері цей «храм культури». За ці роки багато чого змінювалося, але разом з тим, дещо залишилося незмінним – це любов до української пісні, рідної мови. Тож з нагоди славного ювілею відбулися святкові урочистості.

Детальніше...

День села в Шпендівці

21 09 2019 20Щорічно, у вересні місяці, мешканці села Шпендівка відзначають День села. Тож, і цього року, 21 вересня жителі села відсвяткували День свого рідного села. На свято завітали і гості: заступник голови Кагарлицької районної ради Волошин Олег Миколайович, Кагарлицький міський голова Панюта Олександр Олексійович, представник «Агрофорт» Лялюк Зіновій Омелянович.

Детальніше...

Святкування Дня села в с. Зелений Яр

21 09 201921 вересня в селі Зелений Яр було проведено свято з нагоди відзначення Дня села. На свято завітало чимало жителів села та гостей, зокрема голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов; секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль; директор ПОСП «Дніпро» Анатолій Ворона;

Детальніше...

День села Стави

22 09 201921 вересня у приміщенні Ставівського сільського будинку культури було проведено свято з нагоди відзначення Дня села. На святі були присутні гості: Кагарлицький міський голова Панюта О.О.; начальник відділу освіти Кагарлицької РДА Омельченко Н.О.; приватні підприємці с. Стави.

 

Детальніше...

Додаткова інформація