Жінка – джерело любові

23 03 201923 березня 2019 року в колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся ІІІ обласний фестиваль жіночого автентичного та стилізованого українського одягу «Жінка – джерело любові», організаторами якого виступали Управління культури національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи».

Детальніше...

Свято Гармоніки

23 12 201823 грудня в дитячій школі мистецтв відбувся традиційний фестиваль «Мелодії Гармоніки й життя».В святковій і затишній світлиці на свято Гармоніки зібралися кращі гармоністи Кагарличчини, Обухівщини та Миронівщини, які долаючи щоденні клопоти, як святий оберіг несуть в собі уміння знаходити спільну мову з такими звичайними і такими магічними кнопками гармоніки.

Детальніше...

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Кагарлицького міського центру культури і дозвілля

31 жовтня 2018 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Кагарлицького міського центру культури і дозвілля. За результатами конкурсу конкурсною комісією було призначено на посаду директора Кагарлицького міського центру культури і дозвілля Копильного Володимира Івановича.

Оголошення

31 жовтня 2018 року відбудеться засідання конкурсної комісії на якому буде проведено конкурсний добір на заміщення вакантної посади директора Кагарлицького міського центру культури і дозвілля згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIII.

За довідками звертатися за телефоном 52182

День села Сущани

14 10 2018Святкові урочисті заходи з нагоди дня села Сущани розпочалися з 11 години розвагами для наймолодших жителів села, яку підготувала і провела молодь церкви «Альфа і Омега» з м. Обухів. О 14  годині розпочалися показові виступи  учасників спортклубу «Самсон» с. Германівка Обухівського району під керівництвом тренера, заслуженого майстра спорту Миколи Матвієнка. 

Детальніше...

Додаткова інформація