Творчі діти – майбутнє України!

12 05 2018Під таким гаслом 11 травня 2018 року відбувся звітний концерт Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості.

До всього треба дотику душі –
Корінням – в землю, крилами – у небо.
Де вічний пошук, там нема межі,
Там вічний рух – життя потреба.

Детальніше...

А НАД СВІТОМ ВИШИВАНКА ЦВІТЕ

15 05 2018Україно, одінь вишиванку
Пригадай, як колись було
Її гордо носило місто,
І пишалося кожне село …

Не хлібом одним …Так стверджує влучним прислів’ям мудру істину наш народ про те, що людина повинна прогнути дбати не тільки про матеріальну сторону свого життя, але й клопотатись про свої духовні статки.

Детальніше...

Творчі перемоги учнів школи мистецтв

28 04 2018Кінець квітня ознаменувався участю творчих колективів та окремих учнів комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицька дитяча школа мистецтв » у Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях, конкурсах.

28 квітня хореографічний колектив «Оріяна» під керівництвом Наталії Кукош, Аліни Токовенко, концертмейстери Олег Даниленко та Сергій Шевченко, взяли участь у XVII Міжнародному фестивалі - конкурсі дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна». На розсуд журі було представлено кілька хореографічних номерів юних кагарличан. Так «Дуба - танець» у виконанні виборов ІІ місце, хореографічні композиції «Подоляночка» та «Калинова фантазія»- ІІІ місце.

Детальніше...

Атестація аматорських колективів закладів культури Кагарлицького району

14 лютого 2018 року відбулася атестація аматорських колективів закладів культури Кагарлицького району на підтвердження та присвоєння звання «народний», «зразковий».

Оцінювання виступів наших колективів проводилося комісією Комунального закладу Київської обласної ради «Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» на присвоєння/підтвердження звання «народний»(«зразковий») аматорський колектив (студія) закладів культури у складі:

Детальніше...

Меланка ходила – козу водила!

16 16 01 2018В кожного народу є свої яскраві видовищні звичаї, традиції, обряди, а в Українців, на мою думку – це Новорічно – Різдвяні свята. Майже весь січень вулицями міст і сіл відбуваються театралізовані гуляння, віншування, колядки, щедрівки.

І в Слободі гурт молодиць водили Меланку з «козою» та завітали на гостинний вогник у сільську бібліотеку де господиня Буряк Надія зібрала на щедрий вечір жінок – пошановувачів українських традицій.

Детальніше...

Додаткова інформація