До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

09 11 2020 3У день відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва працівників закладів культури району привітали керівники району та міста. Подяки та грамоти окремим працівникам вручила начальник відділу культури, молоді та спорту Кагарлицької райдержадміністрації Олена Петленко та голова Кагарлицької районної організації профспілки працівників культури України Антоніна Коршунова.

За високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток аматорської творчості, збереження та пропаганду духовної спадщини українського народу спільні подяки Кагарлицької районної ради та Кагарлицької районної державної адміністрації, отримали:

1. Людмила Кондратенко – директор Демівщинського сільського будинку культури.
  2. Ірина Мироненко – молодший науковий співробітник Кагарлицького районного історико – краєзнавчого музею.
  3. Галина Перевертун - директор Сущанського сільського будинку культури.
  4. Андрій Пономаренко – директор Ставівського сільського будинку культури.
  5. Леся Рой– секретар навчальної частини Кагарлицької дитячої Школи мистецтв.
  6. Вікторія Черкевич – керівник художній Черняхівського сільського будинку культури.

Грамоти відділу культури, молоді та спорту Кагарлицької райдержадміністрації отримали:

1. Світлана Безвербна - директор Черняхівського сільського будинку культури.
  2. Світлана Карандюк - завідувач Горохуватським сільським клубом.
  3. Євгенія Процюк – керівник художній  Халчанського сільського будинку культури
  4. Ніна Тропініна - директор Слобідського сільського будинку культури.

Подяку відділу культури, молоді та спорту Кагарлицької райдержадміністрації отримав колектив Кагарлицького міського будинку культури. А також усі працівники, члени профспілки отримали цінні подарунки.

09 11 2020 409 11 2020 509 11 2020 609 11 2020 709 11 2020 809 11 2020 9