Відбувся фінал I конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України»

1 червня в приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся фінал I конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». Організаторами та засновниками конкурсу виступили творче об’єднання «The Bright Child», благодійний фонд Ярослава Москаленка, Київська обласна державна адміністрація. Захід проходив під патронатом голови Київської облдержадміністрації Горгана О.Л. Участь у конкурсі брали дитячі художні колективи (маліформи, дуети та тріо) та солісти-вокалісти. Метою конкурсу було національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців, виховання художнього смаку та поваги до мистецтва, професіоналізму, відродження кращих традицій вокальних жанрів, встановлення творчих контактів, зміцнення дружніх зв'язків.

37 учасників з усіх районів нашої мальовничої Київщини брали участь в даному конкурсі.   На конкурсі Кагарлицький район представляла Матюшенкова Вікторія учениця 4 класу Кагарлицького навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІ ступенів ліцей», учениця естрадного відділу Кагарлицької дитячої школи мистецтв.

Участь в даному заході прийняв виконуючий обов’язки голови райдержаадміністрації Роман Коваленко.