День села Сущани

04 06 201704 червня було проведено перший в цьому році день села Сущани. Свято проводилось в святково прикрашеній залі сільського будинку культури. Для молодших жителів села перед будинком культури було встановлено батут та відбувалась торгівля солодкою ватою та сувенірами. В фойє будинку культури представлено виставку дитячих робіт по дереву.

Патріотичними піснями жителів села та гостей вітали учні місцевої школи, учасники художної самодіяльності сільського будинку культури, народного аматорського колективу «Мальви» Горохуватського сільського клубу.

Від імені Кагарлицької районної державної адміністрації та Кагарлицької районної ради  жителів села привітала та вручила подарунок заступник начальника фінансового управління РДА, депутат районної ради Людмила Сушко. Зі сцени звучали теплі слова вітань сільського голови Василя Трохименка, представника ПрАТ "Агрофорт" Зіновія Люлюка, представника ТОВ «ЕСТ ЕТУАЛЬ ГРУП», голови села Горохуватка Григорія Бабича.

По завершенню концертної програми жителів села, гостей та запрошених частували стравами української кухні, смачним кулішем та шашликами.

У вечері для молоді і всіх жителів села було організовано дискотеку.

04 4 06 201704 5 06 217

04 2 06 201704 6 06 201704 3 06 2017