Випускний вечір у Кагарлицькій дитячій школі мистецтв

06 06 201706 червня відбувся випускний вечір у Кагарлицькій дитячій школі мистецтв. Святково оформлений зал був вщерть заповнений батьками, викладачами, друзями та рідними випускників, а їх цього року – аж двадцять вісім.

До випускників та всіх присутніх з проникливим напутнім словом звернувся директор Кагарлицької дитячої школи мистецтв Громико Микола Вікторович.

Також на заході були присутні в.о. начальника відділу культури і туризму, національностей та релігій Литвин О.В., провідний спеціаліст відділу культури і туризму, національностей та релігій Полозов В.В. Віталій Полозов привітав випускників з отриманням свідоцтв про позашкільну освіту, подякував викладачам за натхненну працю та батькам за постійну підтримку школи мистецтв.

З вдячними словами до викладачів зверталися і випускники школи, і їх батьки. Адже за роки навчання всі вони здружилися, разом раділи успіхам і сумували над невдачами. В школі мистецтв діти отримали не лише мистецьку освіту, вони навчилися розуміти, цінувати мистецтво та дарувати його людям.

І, звичайно ж, не обійшлося без демонстрації своїх талантів. Гру на фортепіано змінювали вокальні номери та художнє читання. І все на фоні яскравої виставки робіт учнів художнього відділення.

Через все життя випускники пронесуть пам'ять про рідну школу мистецтв. Бажаємо їм легкого життєвого шляху, розвитку своїх талантів і не спинятися на досягнутому.

06 2 06 201706 3 06 2017