Культурно-мистецька акція «Київщина – колиска моєї душі»

11 06 201711 червня в с. Новосілки Києво-Святошинського району відбувся фінал культурно-мистецької акції «Київщина – колиска моєї душі» присвяченої 85-річчю утворення Київської області. Участь приймали Кагарлицький, Обухівський та Києво-Святошинський райони. У фойє районного будинку культури було підготовлено виставку робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва даних районів. Наш район було представлено роботами заслуженого майстра народної творчості Євлогієва Анатолія Федоровича.

Перед початком виступів колективів зі словами вітань до присутніх учасників культурно-мистецької акції звернувся начальник управління культури національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Іванович Подолянець та директор Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Олена Володимирівна Завальська. Потім відбулося нагородження переможців ХХVІ обласного огляду-конкурсу читців імені Т.Г. Шевченка, де було відзначено учнів театрального відділення Кагарлицької дитячої школи мистецтв керівник Джабієва Лейла Валеріївна.

Ведучою концертної програми Кагарлицького району була Леся Іванівна Чоповська. Піснею «Це моя Україна» у виконання Ірини Олексієнко, учениці Кагарлицької дитячої школи мистецтв було розпочато концертну програму нашого району. Потім народно-інструментальний оркестр «Колорит» Кагарлицької дитячої школи мистецтв під керівництвом Наталії Колисан виконав два музичні твори.

До музичних вітань долучився зразковий ансамбль баяністів «Гармонія» Кагарлицької дитячої школи мистецтв під керівництвом Миколи Громика. Хореографічний колектив «Оріяна» Кагарлицької дитячої школи мистецтв під керівництво Наталії Кукош представив хореографічну композицію «Мазури». У виконанні чоловічого гурту народного ансамблю української народної пісні міського будинку культури прозвучали пісні «Якби був я козаком» та «Базар». Народний ансамбль української народної пісні міського будинку культури під керівництвом Анатолія Климака виконав українську народну пісню «Свекрушенька, моя ненька».

Учасники народного духового оркестру міського будинку культури під керівництвом Ігоря Ільченка виконали два твори «Ніч яка місячна» та «Краю мій вишневий» солістка Євгенія Хміль.

Бурхливі оплески викликали пісні у виконанні керівника народного хору міського Будинку культури Любов Карпів, учасника художньої самодіяльності Слобідського сільського Будинку культури Віталія Тропіна та учасниці художньої самодіяльності Ставівського будинку Інни Корнійчук .

Фінальним акордом виступу аматорів сцени Кагарличчини стала пісня у виконання Лесі Чоповської «Україна вишиванка».

Після виступу колективів від Кагарлицького району директор Київського обласного центру народної творчості та культурно – освітньої роботи Олена Володимирівна Завальська вручила Подяку відділу культури і тризму, національностей та релігій Кагарлицької райдержадміністрації за участь в культурно-мистецькій акції присвяченій 85-річчю утворення Київської області.

11 2 06 201711 3 06 201711 4 06 201711 5 06 201711 6 06 2017

11 9 06 2017