День села Гребені

07 10 2017В Гребенях урочистості з нагоди Дня села цього року пройшли в першу суботу жовтня, 7-го числа. Клуб, який з нагоди Дня села був по-святковому прикрашений, чекав того дня не лише місцевих жителів, а й гостей, які із задоволенням приїхали привітати Гребені зі святом і водночас на славу повеселитися.

Серед почесних гостей були директор ПОСП “Дніпро”Анатолій Ворона, начальник відділу культури і туризму РДА Любов Карпів, сільські голови Наталія Галкіна (Стайки), Олег Колосовський (Стрітівка), Юлія Фесенко (Расавка), Галина Гриб (Балико-Щучинка).

Насичена концертна програма була підготовлена власними силами. Гучними оплесками зустрічав зал виступи Марини Полковніченко, Олега Ясюка, Каріни Селезньової, вихованців сільського дитсадка та учнів початкової школи, Ілони Деркач, вихованців Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва, колективу “Маки”, Стайківського танцювального колективу “Мрія” під керівництвом Олени Деркач.

Усі ювіляри, орденоносці, найстарші жителі Гребенів, молоді сім’ї того дня отримали від організаторів подарунки та пісенні вітання.

Завершилися урочистості словами вдячності спонсорам свята: Анатолію Вороні, Анатолію Шевчуку та Олексію Шереметьєву.

07 2 10 201707 3 10 201707 4 10 201707 5 10 201707 6 10 2017