Робота учнівського самоврядування в школах

22 09 2017З метою формування соціальної активності та громадянської самосвідомості учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах району діє учнівське самоврядування. У школах активно проходять передвиборчі кампанії та обрання Президентів та Міністрів серед старшокласників.

Детальніше...

Проведено профілактичні заходи серед учнів школи

21 09 2017З метою запобігання випадків пожежної небезпеки та засвоєння учнями правил пожежної безпеки, правил безпечної поведінки під час виникнення пожеж в Халчанській ЗОШ І-ІІ ст. були організовані та проведені заходи працівниками рятувальної служби Кагарлицького РСГУДСНС України в Київській області. Дітям розповідали про користування вогнегасниками, про безпечну поведінку у разі виникнення пожежі.

Детальніше...

Інструктивно-методична нарада для керівників навчальних закладів

15 09 201715 вересня 2017 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Кагарлицької РДА відбулася інструктивно-методична нарада для керівників навчальних закладів району з поточних освітніх питань. У нараді взяли участь Надія Омельченко, начальник відділу освіти Кагарлицької РДА, Віталій М'ясніков, керівник власного господарства Кагарлицького РайСТ, спеціалісти відділу освіти кагарлицької РДА, методисти РМК, Вікторія Куріцина, завідуюча районною ПМПК, керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...

Встановлено енергозберігаючі вікна в Деміщинському НВК

14 09 2017 2Належне теплопостачання і в той же час оптимізація споживання енергоресурсів в Демівщинському НВК було питанням, яке потребували негайного вирішення. І вирішити його самостійно сільська громада не мала змоги.

Завдяки участі у першому щорічному районному конкурсі проектів розвитку територіальних громад дане питання було втілене.

Детальніше...

Душа народу в пісні забриніла

13 09 2017Під такою назвою 13 вересня у Ставівській ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшла тепла зустріч учнів та вчителів з тріо бандуристок «Українка»Національної філармонії України: Любов’ю та Лідією Криворотовими, Раїсою Горбатенко.

Любов Криворотова звернулася до присутніх з прекрасними словами про українську пісню: «Українська пісня... Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією.

Детальніше...

Додаткова інформація