Он-лайн сесія наш STEM табору

04 06 2020Сьогодні розпочав свою літню он-лайн сесію наш STEM табір на базі ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3. Перший день пройшов просто чудово. Великий заряд позитивних емоцій, сили, натхнення. Розпочалими з Великої таємниці Математики, шукали числа Фібоначчі серед квітів, піднімались сходинками до математичного олімпу. Далі стали учасниками міні-тренінгу «Сила, мотивація, успіх».

Детальніше...

Бережімо наш скарб - рідну мову!

26 02 202021 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначають з урочистостями у багатьох країнах світу. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Детальніше...

"Небесна сотня"

20 02 2020 2«Вас пам’ятати будемо завжди
Із вами будемо боротись за країну
За ту країну, де нема брехні
За нашу й вашу мирну Україну…»

Їх назвали «Небесною сотнею» – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Детальніше...

Семінар-практикум для учителів історії, правознавства та  громадянської освіти

17 02 202017 лютого 2020 року на базі Опорного загальноосвітнього навчального закладу Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 був проведений семінар-практикум для учителів історії, правознавства та громадянської освіти з теми «Використання сучасних інформаційних технологій під час викладання суспільствознавчих дисциплін».

Урок з громадянської освіти на тему: «Бюджет,домогосподарство: види доходів, напрями витрат, заощадження» для педагогів району провела Дегтярьова О.М., вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

Детальніше...

Інструктивно-методична нарада

14 02 2020 214 лютого 2020 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Кагарлицької РДА відбулася інструктивно-методична нарада для директорів загальноосвітніх та позашкільних закладів, яку провела начальник відділу освіти Н.Омельченко. У ході заходу розглядалися питання щодо єдиного реєстру об’єктів надання публічних сервісів та послуг, про епідеміологічну ситуацію в закладах освіти, про сертифікацію та атестацію педагогів, про результативність участі учнів у обласних олімпіадах та конкурсах, про здійснення закладами освіти вибору підручників для 3 та 7 класів.

Детальніше...

XIX Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

07 01 2020 2З метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства в закладах освіти району проводився XIX Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої».

Детальніше...

Вчимо англійську з носіями мови в GoCamp 2020

12 12 2019Вітаємо ОЗНЗ Кагарлицьку ЗОШ І-ІІІ ст.№3!

В цьому році опорний загальноосвітній заклад  Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 вже обрано на участь у проекті GoCamp 2020, школа увійшла у топ 50 шкіл України. 

Протягом останніх трьох років опорний загальноосвітній заклад  Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 організовувала мовні літні табори для дітей та приймала волонтерів з різних країн: Індонезія, Туреччина, США. Усі волонтери дякують школі за успішну співпрацю.

Детальніше...

Семінар-практикум для учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Кагарлицького району

04 12 20194 грудня 2019 року на базі районного фізкультурно-оздоровчого центру КЗ «ФОК Кагарличчини» відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Кагарлицького району. Заняття проводили методист РМК Оксана Шершень, керівник районного методичного об’єднання учителів фізичної культури та захисту Вітчизни Борис Потайчук та учителі фізичної культури Олександр Босенко (Слобідська ЗОШ І – ІІІ ст.), Роман Довгоп’ят (Кагарлицький НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ліцей») та Сергій Комлик (Кагарлицька ЗОШ І – ІІІ ст. № 1).

Детальніше...

Представники фонду The LEGO Foundation у Кагарлицькій ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Дашенка

03 12 2019У рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом TheLEGOFoundation 29 листопада 2019 року представники цього фонду відвідали Кагарлицьку ЗОШ І – ІІ ступенів № 2 ім. В.П. Дашенка. А саме, керівниця освітніх ініціатив TheLEGOFoundation в Україні Рома Оксана Юріївна, представник Департаменту досліджень, професор Патрісія Кастанкера, а також наукові партнери TheLEGOFoundation з Австралійського центру освітніх досліджень Рейчел Паркер, Еммі Бері, Келлі Пікер.

Детальніше...

Нова українська школа: управлінський аспект

02 12 2019З 26 по 30 листопада 2019 року на базі Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» відбулося навчання директорів закладів загальної середньої освіти та заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи Кагарлицького району та м.Ржищів в умовах Нової української школи. Навчання проводили: Антоніна Шевченко, доцент,кандидат психологічних наук, завідувач кафедри педагогіки та психології КНЗКОР «КОІПОПК»; Лариса Кабан, вчений секретар КНЗКОР «КОІПОПК».

Детальніше...

Учитель року - 2020

26 11 2019Для того, щоб мати майбутнє,
потрібно зробити, щось нове.
Пітер Друкер

За 24 роки всеукраїнський конкурс «Учитель року» відкрив тисячі нових імен талановитих педагогів. Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи. 25-й конкурс «Учитель року - 2020» об’єднує відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів.

Детальніше...

Майстер-клас для учителів хімії ЗЗСО Кагарлицького району

22 11 201921 листопада 2019 року на базі Опорного загальноосвітнього навчального закладу Мирівська ЗОШ І–ІІІ ступенів відбувся майстер-класу учителя хімії Муковоз Світлани Іванівни. У ході якого були розглянути такі питання: «Проектне навчання «Коли теорія оживає», «Практичний інтенсив «Інтернетресурси в роботі вчителя хімії», «Використання альтернативних хімічних реактивів для проведення хімічного експерименту в школі».

Детальніше...

          Правильно обрана професія – шлях до успішного майбутнього

14 6 11 2019У всіх закладах загальної середньої освіти велика увага приділяється питанню розкриття здібностей та обдарувань дітей, їх розвитку та спрямуванню до правильного вибору професії у майбутньому. З цією метою у школах щорічно проходить конкурс дитячих малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках». Цього року на розгляд журі районного етапу було подано більше 70 робіт із закладів освіти, школи мистецтв та центру дитячої творчості.

Детальніше...

Обери майбутнє

11 11 201911 листопада 2019 року відбувся районний змагально-мотиваційний захід КВК «Обери майбутнє». В ньому взяли участь 9 команд з закладів освіти району: “Thebest” Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей», «Ексклюзив» Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1, «Оба-на!» Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2, «Екіпаж» ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3, «220» вольт Переселенської ЗОШ І-ІІІ ст., «Шалені діти» ОЗНЗ Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст., «Асорті» Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Мотор» Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Стайківського ОЗЗСО І-ІІІ ст. «Шок».

Детальніше...

Застосування інноваційних технологій в освітньому процесі з урахуванням вимог Нової української школи

03 11 201931 жовтня 2019 р. на базі Стрітівської філії Стайківського ОЗЗСО І-ІІІ ст був проведений районний семінар-практикум для вчителів математики та фізики з теми «Застосування інноваційних технологій в освітньому процесі з урахуванням вимог Нової української школи шляхом реалізації наскрізної лінії «Громадянська відповідальність».

Детальніше...

Формування технологічної компетентності в проектній діяльності на уроках трудового навчання

01 11 2019 730 жовтня 2019 р. на базі ОЗНЗ Кагарлицької ЗОШ І-ІІІст №3 був проведений районний семінар-практикум для вчителів трудового навчання з теми «Формування технологічної компетентності в проектній діяльності на уроках трудового навчання».

Майстер-клас « Виготовлення виробу за технологією stringart».

Детальніше...

Додаткова інформація