В умовах Нової української школи

26 12 201821 грудня 2018 року на базі Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» відбувся семінар для директорів закладів загальної середньої освіти.

Перед керівниками освітянських закладів району зі змістовною доповіддю на тему «Нова українська школа – це новий зміст освіти та нова методика навчання» виступив директор НВК Василь Мамій.

Детальніше...

Районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук

20 12 201820 грудня 2018 року відбувся районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук учнівської молоді на базі Кагарлицького ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3.

15 учнів з Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей», Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3, Буртівської ЗОШ І-ІІІ ст., Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст. та ОЗНЗ Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст. представляли свої наукові дослідження в різних відділеннях: математики, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, історії, хімії та біології, екології та аграрних наук, економіка та наук про Землю.

Детальніше...

НУШ: Упровадження технологій розвитку критичного мислення.

17 2 12 2018Згідно плану роботи РМК відділу освіти Кагарлицької РДА, 13 грудня 2018 р на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІст №2 ім. В.П. Дашенка працювала педагогічна майстерня для вчителів фізики та інформатики району з теми «НУШ: Упровадження технологій розвитку критичного мислення» Про співпрацю між усіма учасниками освітнього процесу та можливість змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя розповіла директор Кагарлицької ЗОШ І-ІІІст№2ім.

Детальніше...

Педагогічна майстерня для вчителів фізики та інформатики району

14 12 2018Згідно плану роботи РМК відділу освіти Кагарлицької РДА, 13 грудня 2018 р на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІст №2 ім. В.П. Дашенка працювала педагогічна майстерня для вчителів фізики та інформатики району з теми «НУШ: Упровадження технологій розвитку критичного мислення».

Детальніше...

Семінар учителів суспільствознавчих дисциплін

13 12 2018«Дитині недостатньо дати лише знання. Ще важливо навчити користуватись ними. Знання та вміння, взаємопов’язані з ціннісними орієнтирами учня, формують його життєві компетентності, потрібні для успішної самореалізації у житті, навчання та праці.» (Із тексту Концепції Нової української школи).

Детальніше...

Додаткова інформація