Щасливі діти – щасливе майбутнє

02 06 201701 червня ми відзначаємо День захисту дітей та свято обдарованих дітей Кагарличчини.

Районний методичний кабінет організував заходи для учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. В цей день відбулися цікаві екскурсії учнів по Кагарлицькому парку з екскурсоводами з районного історико-краєзнавчого музею, розважальні ігри та конкурси, організовані працівниками Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості, змістовні екскурсії в Галерею Слави та в Арт-галерею, проведені працівниками відділу культури. Веселі конкурси, ігри та розваги для дошкільнят на площі біля Будинку культури організувала міська рада.

Детальніше...

Відпочиваємо з користю

29 05 2017Літні канікули часто ставлять перед батьками проблему: чим із користю зайняти дітей на канікулах. Батьки і діти із задоволенням дізналися про організацію літніх мовних та пришкільних таборів при Кагарлицьких міських загальноосвітніх навчальних закладах та опорному загальноосвітньому навчальному закладі Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Детальніше...

Прощавай, початкова школо!

25 05 2017Ось і настав цей святковий день. 25 травня учні 4 класу прощалися з початковою школою, першою вчителькою Глобенко Марією Максимівною. Свято  зібрало разом велику шкільну родину: дітей, вчителів, батьків, дідусів та бабусь. З  приємністю згадували багато цікавого з життя класної родини. Лунали дзвінкі пісні, чарували запальні таночки. Зі словами вдячності зверталися учні до першої вчительки, вчителів, до мам та татусів. На правах матері перша вчителька благословила своїх учнів на удачу, на гарні успіхи в основній школі.

Детальніше...

«Козацький гарт» на Кагарличчині

20 05 201720 травня 2017 року на базі КП КРР «ФОК Кагарличчини» пройшов ІІІ-й (обласний) тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2017». На фестивалі був присутній Богданович О.М., головний спеціалістКиївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту.

Детальніше...

Змагалися юні джури Кагарличчини

19 05 201719 травня 2017 року на території Кагарлицького міського стадіону пройшов І-й (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), організаторами якого виступили відділ освіти Кагарлицької районної державної адміністрації спільно з Кагарлицьким районним центром дитячої та юнацької творчості.

Детальніше...

Додаткова інформація