«Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…»

21 02 2018 318-20 лютого вся Україна вшановувала День пам’яті Небесної сотні. Цей трагічний день ввійшов в історію нашого народу, як символ нескореності та самопожертви кращих синів України.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Янголами-охоронцями на небі.

Детальніше...

До Міжнародного дня рідної мови

21 02 2018З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в Кузьминецькій школі було організовано ряд заходів. Під керівництвом вчителя української мови та літератури Окутої Людмили учні 5-9 класів спочатку написали диктант «Рідна мова», а потім взяли участь у відкритому розважально-тематичному уроці "Рідна мова – безцінна скарбниця народу». Під час уроку діти розділилися на команди і змагалися у знаннях з мови та літератури, читали скоромовки, складали прислів’я тощо.

Детальніше...

Урок пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні

20 02 201820 лютого вся Україна у скорботі схилила свої голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття вдома на Батьківщині. У 2014 році подія, яка сталася на майдані, сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

Детальніше...

Застосування інформаційних технологій як засіб імплементації наскрізних змістових ліній у математику та фізику

15 02 201814 лютого 2018 року на базі ОЗНЗ Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум для вчителів фізики та математики з теми "Методика формування діяльнісного компонента та застосування комп’ютерних програм для виконанням практичної частини навчальної програми з використанням цифрових вимірювальних комплексів".

Детальніше...

                                                                                                            

Крути – символ національної честі і військової доблесті

01 7 02 2018На Аскольдовій могилі

Поховали їх —

Тридцять мучнів українців,

Славних, молодих…

Батьківщина… Для кожного з нас це слово має своє значення. Для молодих воїнів, які вийшли її захищати під Крутами у далекому 1918 році вона була понад життя.

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначалася 100-та річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Детальніше...

Додаткова інформація