Перемога, свята Перемога

07 05 2018З нагоди 73-ї річниці Перемоги над німецьким нацизмом у Другій світовій війні у Кагарлицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П. Дашенка 5 травня було проведено цікаву лінійку, яку підготували учні школи під керівництвом педагога-організатора Коваленко Юлії Миколаївни. Зі свого боку, колектив вчителів підготував для учнів 5-10 класів особливий квест. Учителі та учні творчо підійшли до проведення заходу.

Детальніше...

Зміни лампи – зміни світ

06 05 2018Під такою назвою пройшов захист екологічних проектів у квітні місяці у Кагарлицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П. Дашенка.

Учні, використавши літературу екологічного спрямування, що подарувала закладу депутат Київської обласної ради Киреєва Вікторія Станіславівна, підготували плакати, здійснили дослідження освітлення власних будинків. Зробили висновки, щодо зменшення лісових посаджень та покращення екологічного стану навколишнього середовища.

Детальніше...

Права людини понад усе

23 04 2018В освітніх навчальних закладах району широко проводиться робота з попередження насильства, булінгу та інших негативних проявів у шкільному середовищі.

23 квітня в Кузьминецькій школі відбулася виховна година для учнів 7-9 класів. Вчитель правознавства Савченко Наталія Борисівна організувала зустріч учнів з  менеджером освітніх проектів Фундація соціальних інновацій" З країни в Україну"  Матвієнко Альоною Юріївною, яка провела тренінг, розказала про основні види буллінга, а також як треба чинити, коли стаєш свідком або учасником неправомірних дій, що порушують права та гідність людини будь-якого віку.

Детальніше...

День Землі

20 04 2018У п’ятницю 20 квітня з нагоди Дня Землі вчителі екології Кузьминецької школи - Савченко Наталія Борисівна і Чиженко Яна Миколаївна провели виховний захід під назвою " Захистимо нашу планету від екологічної катастрофи". Учні отримали сумну статистику екологічного сьогодення: почули скільки дерев падає під пилою щодня, в якому стані знаходяться ґрунти і води планети, обговорили питання сміття та забруднення повітря, ще раз згадали "Червону книгу", як документ-звинувачення, пред’явлений людству природою. На сьогодні до неївже занесено 923 види рідкісних і зникаючих тварин і рослин.

Детальніше...

Спорт для молоді

21 04 2018Сьогодні спорт та здоровий спосіб життя набуває нової популярності серед молоді. Бути спортивним нині модно й сучасно. Одним із напрямків розвитку спорту є розвиток олімпійського руху. Олімпійські ігри зародилися в Стародавній Греції, де вони проводилися раз на чотири роки у місті Олімпія і були визначною подією в житті стародавніх греків.

Детальніше...

Додаткова інформація