Україна – країна нескорених

22 8 11 2017«Україна – країна нескорених» - під таким гаслом відбувся захід, організований студентським самоврядуванням КВНЗ КОР «Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва» та УР «Школа – наш дім» Стрітівської ЗОШ I-II ступенів. Молодь вшанувала патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Детальніше...

Семінар-практикум у Стайках

18 11 201714 листопада 2017 року на базі Стайківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів української мови й літератури з теми «Впровадження інноваційних освітніх технологій у процесі вивчення української мови й літератури в школі».

Детальніше...

За досвідом – у Кагарлик

08 11 11 20178 листопада 2017 року на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В.П.Дашенка відбувся обласний майстер-клас учителів початкових класів Людмили Мартиненко та Наталії Козоріз із теми «Впровадження медико-педагогічного проекту «Гармонія інтелекту та здоров’я (технологія «ПіснеЗнайка») в початкових класах». На заняття прибули 26 творчих педагогів із різних куточків Київщини: Кагарлицького, Вишгородського, Броварського, Обухівсьгого, Рокитнянського та навіть Яготинського районів, міст Борисполя та Ржищева.

Детальніше...

Сучасні професії для нашої молоді

08 11 2017Обрати вдалу професію важливо для кожної людини. Адже від цього залежить її подальше життя, життя її родини та країни в цілому.

З метою професійної орієнтації старшокласників 08 листопада 2017 року в міському Будинку культури відбулися районні ігри КВК «Обери майбутнє».

Детальніше...

«Терпсихора запрошує…»

05 11 201730 жовтня у гостинному залі районного будинку культури Києво-Святошинського району відбувся грандіозний за своїми масштабами та розмаїттям дитячих талантів Обласний фестиваль хореографічних колективів "Терпсихора запрошує...", в якому взяли участь хореографічні колективи Кагарлицького РЦДЮТ «Карамельки» (керівник Вікторія Німенко) та «Legiondance» (керівник Олександр Мороз). У цій нелегкій боротьбі з-поміж 60 кращих дитячих танцювальних колективів області хореографічній студії «Карамельки» вдалося вибороти ІІІ місце в номінації «Народний танець».

Детальніше...

Додаткова інформація