Засідання колегії відділу освіти Кагарлицької райдержадміністрації

14 03 201914 березня відбулося засідання колегії відділу освіти Кагарлицької районної державної адміністрації. Провів засідання заступник голови колегії Юрій Федусенко. Участь в засіданні взяли члени колегії, керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Детальніше...

На вічному шляху до Тараса Шевченка

05 3 03 2019З метою популяризації творчості та вшанування пам’яті Великого українського поета, мислителя, пророка Тараса Григоровича Шевченка у всіх навчальних закладах району на початку березня проходять Шевченківські читання. У них беруть участь учні - кращі декламатори та поети, вокалісти та актори.

Детальніше...

Дні скорботи та пам’яті

21 02 2019 5Минуло п’ять років. П’ять років важких втрат, болю і випробувань. Минуло п’ять років від подій, які назавжди змінили країну і кожного українця.

18 лютого, напередодні дня вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні, учні 1 - 11 класів Ставівської школи взяли участь вакції «Ангели пам‘яті». Школярі власноруч виготовили янголів на згадку протих, хто загинув під час Революції Гідності, хтовіддав життя за мирну Україну.Вічна пам‘ять героям!

Детальніше...

Пам’ять житиме вічно…

21 02 2019П’ять років минуло як у трагічні дні лютого 2014 року на Майдані Незалежності загинула Сотня борців за свободу і кращу долю свого народу. Чи болить тобі, Україно, сьогодні? Чи пам’ятаєш ти тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє? Чому їх подвиг важливий для нас?

Ці питання звучали у школах району на різноманітних заходах, присвячених Героям Небесної Сотні.

Детальніше...

Заняття обласного майстер-класу

15 02 2019Концепція мовної освіти в Україні спрямована на формування людини, яка любить українську мову як рідну і шанує як державну, дбає про належний рівень мовної культури. Завдання вчителя української мови – сформувати у випускника школи комунікативну компетенцію – здатність людини репрезентувати себе в суспільстві засобами мови.

Детальніше...

Додаткова інформація