Нова українська школа

19 06 2018З метою підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи, на виконання наказів Міністерства освіти і науки та Академії неперервної освіти з 14 по 16 червня на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені В.П.Дашенка відбулося навчання учителів англійської мови, які будуть працювати у перших класах у 2018/2019 н.р. за програмою Нова українська школа – НУШ.

Детальніше...

Нова українська школа: простір освітніх можливостей

11 06 2018Перший тиждень червня став гарячою порою для вчителів початкових класів, які в 2018/2019 навчальному році будуть працювати по-новому з учнями 1-х класів відповідно до нового Державного стандарту.

31 педагог Кагарличчини та міста Ржищева успішно завершили ІІІ етап очного навчання, яке проходило на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.П.Дашенка.

Детальніше...

Перемога, свята Перемога

07 05 2018З нагоди 73-ї річниці Перемоги над німецьким нацизмом у Другій світовій війні у Кагарлицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П. Дашенка 5 травня було проведено цікаву лінійку, яку підготували учні школи під керівництвом педагога-організатора Коваленко Юлії Миколаївни. Зі свого боку, колектив вчителів підготував для учнів 5-10 класів особливий квест. Учителі та учні творчо підійшли до проведення заходу.

Детальніше...

Зміни лампи – зміни світ

06 05 2018Під такою назвою пройшов захист екологічних проектів у квітні місяці у Кагарлицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П. Дашенка.

Учні, використавши літературу екологічного спрямування, що подарувала закладу депутат Київської обласної ради Киреєва Вікторія Станіславівна, підготували плакати, здійснили дослідження освітлення власних будинків. Зробили висновки, щодо зменшення лісових посаджень та покращення екологічного стану навколишнього середовища.

Детальніше...

Права людини понад усе

23 04 2018В освітніх навчальних закладах району широко проводиться робота з попередження насильства, булінгу та інших негативних проявів у шкільному середовищі.

23 квітня в Кузьминецькій школі відбулася виховна година для учнів 7-9 класів. Вчитель правознавства Савченко Наталія Борисівна організувала зустріч учнів з  менеджером освітніх проектів Фундація соціальних інновацій" З країни в Україну"  Матвієнко Альоною Юріївною, яка провела тренінг, розказала про основні види буллінга, а також як треба чинити, коли стаєш свідком або учасником неправомірних дій, що порушують права та гідність людини будь-якого віку.

Детальніше...

Додаткова інформація