Кагарличчина вітає освітян екс-директорів

02 10 2019«Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування», як зазначив Антуан де Сент-Екзюпері.

Напередодні Дня працівників освіти, 02 жовтня відбулася зустріч екс-директорів закладів освіти Кагарлицького району «Освіторія».

Святковий настрій створювали усім чарівні мелодії «зразкового» духового оркестру, який зустрічав усіх директорів на ганку районного центру дитячої та юнацької творчості.

Привітними усмішками, осінніми квітами та теплими вітаннями начальник відділу освіти Надія Омельченко, голова профспілкового комітету Валерій Невдобенко та методисти районного методичного кабінету щиро вітали усіх у фойє та затишному актовому залі.

Веселі конкурси, спогади про минуле, задушевні пісні та, навіть, запальні танці створили прекрасну передсвяткову атмосферу для людей, які багато років керували закладами освіти Кагарличчини, зробили вагомий внесок у розвиток освіти району та заслужили на повагу й любов своїх учнів.

Музичні вітання учасникам дарували вихованці центру дитячої та юнацької творчості, а провела захід – директор центру творчості Тетяна Васильчук.

Ще раз вітаємо усіх освітян зі святом! Бажаємо невичерпного здоров’я та дякуємо за самовіддану працю, добро і щедрість душі. Сподіваємось, що проведення таких заходів стануть для працівників освіти хорошою традицією на майбутнє.

02 10 2019 202 10 2019 302 10 2019 402 10 2019 502 10 2019 602 10 2019 7

Методист РМК Візьонок Н.М.