Наскрезне навчання та міжпредменті зв’язки на уроках географії

24 10 201924 жовтня 2019 року на базі Буртівської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для учителів географії ЗЗСО Кагарлицького району «Впровадження наскрізного навчання з використанням міжпредметних зв’язків як засіб формування наукового світогляду здобувачів освіти». У ході знайомства із навчальним закладом директор Михайлов Михайло Васильович розповів присутнім про меморіальну дошку найстаршому загиблому на Майдані Герою Небесної Сотні, Герою України Наконечному І.М., відкриття якої відбулося 2 вересня 2019 року.

Учитель географії Буртівської ЗОШ І – ІІІ ст. Валентина Миколаївна Власова провела практичне заняття «Шляхи реалізації наскрізних змістовних ліній оновлених навчальних програм з географії». Учасники семінару мали можливість виконати вправи, за допомогою яких відбувається реалізація чотирьох наскрізних змістових ліній: «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека» та «Підприємливість і фінансова грамотність». А також Валентина Миколаївна поділилася досвідом щодо наскрізного застосування ІКТ на уроках географії як складової реалізації завдань Концепції Нової української школи.

Методист РМК Шершень Оксана Миколаївна провела інструктивно-методичну нараду де було розглянуто наступні питання:

1. Участь учителів географії у предметних конкурсах.
  2. Порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників, атестація та сертифікація.
  3. Про проведення та підготовку учнів до І (шкільного) та ІІ (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад.
  4. Особливості впровадження в освітній процес інтегрованого курсу «Природничі науки» (10-11 класи).

24 10 2019 224 10 2019 324 10 2019 4

Методист РМК Оксана Шершень