Без знання минулого немає майбутнього

10 9 10 201930 жовтня 2019 року на базі Буртівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для учителів історії та правознавства з теми «Формування історико-предметних та правових компетентностей учнів засобами інноваційних форм та методів роботи на уроках історії та правознавства».

Директор навчального закладу Михайлов Михайло Васильович ознайомив

гостей семінару із роботою педагогічного колективу, спрямованою на виховання демократичних цінностей, громадянської відповідальності та активної життєвої позиції учнів.

Не залишила байдужим кожного учасника семінару екскурсія до сільського краєзнавчого музею. Заступник директора з навчально-виховної роботи та керівник музею Побочій Наталія Анатоліївна, разом з учнями школи, розповіли про видатних земляків та деякі трагічні події свого села.

Учитель історії та правознавства Буртівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Палажченко Микола Станіславович презентував використання історико-предметних компетентностей на уроках історії. Найбільш   актуальними на його думку є хронологічна та інформаційна.

Педагоги вкотре мали можливість зустрітися, поділилися думками та обмінялися враженнями.

Методист РМК Федорченко О.М.

30 6 10 2019

30 7 10 2019