Сучасний урок основ здоров’я

31 10 2019 1031 жовтня 2019 року на базі Кагарлицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ліцей» відбувся семінар-практикум для вчителів основ здоров’я ЗЗСО Кагарлицького району «Компетентнісний підхід у вимогах Державного стандарту освіти».

Учитель основ здоров’я Кагарлицького НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ліцей» Гудзь Ірина Миколаївна провела тренінгове заняття з педагогами «Сучасний урок основ здоров’я в контексті компетентнісного підходу». Присутні мали змогу діагностувати рівень власної самооцінки, вдосконалити вміння відстоювати свою позицію та думку, бути комунікативними та займати позицію «лідера» у групі, виконати вправи на розвиток обох півкуль головного мозку.

Предмет «Онови здоров’я» є інтегрованим предметом шкільної освіти, який пов’язаний з біологією, психологією та основами безпеки життєдіяльності, тому доцільним було висвітлення питання про інтегроване навчання та впровадження його у навчальний процес. Суть і методи впровадження інтегрованого навчання та інтегрованих уроків розкрила методист РМК Шершень Оксана Миколаївна.

31 10 2019 1131 10 2019 12

Методист РМК Шершень О.М.

Додаткова інформація