Університет майбутнього вчителя

31 10 2019 20На осінніх канікулах розпочав свою роботу Університет майбутнього вчителя. Метою та основним завданням якого єудосконалення системи цілеспрямованого виявлення дітей, що мають здібності до педагогічної діяльності,розроблення механізму відбору обдарованої молоді для одержання педагогічної спеціальності та закріплення їх за робочими місцями.

Цього року 19 юнаків та дівчат Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Дашенка, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-ліцей» виявили бажання стати педагогами і повернутися в рідну школу.

Заняття відбуваються посесійно в період канікул на базі Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості». На заняттях учні оволодівають знаннями з основ педагогіки та психології, моделюють та вирішують різні педагогічні ситуації, створюють власні розробки уроків.

Університет майбутнього вчителя продовжує працювати, щоб підвищувати інтерес у дітей до педагогічної діяльності, формувати в них професійні цінності, ідеали та переконання, розвивати педагогічні здібності.

31 10 2019 2131 10 2019 22

Директор КЗ КРР «КРЦДЮТ»