03 11 201931 жовтня 2019 р. на базі Стрітівської філії Стайківського ОЗЗСО І-ІІІ ст був проведений районний семінар-практикум для вчителів математики та фізики з теми «Застосування інноваційних технологій в освітньому процесі з урахуванням вимог Нової української школи шляхом реалізації наскрізної лінії «Громадянська відповідальність».

Майстер-клас «Онлайн-інструменти в роботі вчителя» для педагогів району провела Лаганович Н.Я., вчитель вищої категорії, вчитель математики Стрітівської філії Стайківського ОЗЗСО І-ІІІ ст.

Мартинюк О.І.,вчитель фізики Стрітівської філії Стайківського ОЗЗСО І-ІІІ ст. та Лаганович Н.Я., навчали присутніх методиці застосування інтерактивних PhET-симуляцій на уроках природничо-математичного циклу.

Математичний батл з використанням інтерактивних вправ провела вчитель математики Садовська Л.Б.

Тремтіння сердець викликав усний журнал «Наука не має Батьківщини, але не буває без Батьківщини вченого … ( Луї Пастер)», який  провела педагог-організатор Громадська Н.В.

03 11 2019 203 11 2019 3

Методист РМК Шостак А.