Майстер-клас для учителів хімії ЗЗСО Кагарлицького району

22 11 201921 листопада 2019 року на базі Опорного загальноосвітнього навчального закладу Мирівська ЗОШ І–ІІІ ступенів відбувся майстер-класу учителя хімії Муковоз Світлани Іванівни. У ході якого були розглянути такі питання: «Проектне навчання «Коли теорія оживає», «Практичний інтенсив «Інтернетресурси в роботі вчителя хімії», «Використання альтернативних хімічних реактивів для проведення хімічного експерименту в школі».

Світлана Іванівна розповіла присутнім про принципи та особливості проектного навчання на уроках хімії. Показала проектні роботи своїх учнів. Учасники майстер-класу мали можливість скласти план дій учня та учителя для створення міні-проектів, а також виконати власний міні-проект на занятті. Переглянути інтернетресурси для роботи та спробувати виконати завдання на них. Також було розглянуто перелік альтернативних хімічних реактивів, які учителі можуть використовувати на уроках хімії без спеціального обладнання та дозволів.

Кожен учасник мав можливість поділитися своїм досвідом впровадження інноваційних методів навчання, використовуючи знання отримані на попередніх заняттях майстер-класу.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Кагарлицької РДА Оксана Шершень провела інструктивно-методичну нараду щодо підготовки учнів району до Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та підвела підсумки участі педагогів району у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2020» номінація «Хімія».

22 11 2019 222 11 2019 3

Методист РМК                                                О.М. Шершень

Додаткова інформація