Учитель року - 2020

26 11 2019Для того, щоб мати майбутнє,
потрібно зробити, щось нове.
Пітер Друкер

За 24 роки всеукраїнський конкурс «Учитель року» відкрив тисячі нових імен талановитих педагогів. Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи. 25-й конкурс «Учитель року - 2020» об’єднує відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів.

Професіонали високого класу, амбітні, креативні -23 педагоги закладів загальної середньої освіти нашого району зареєструвалися для участі у конкурсі професійної майстерності. Всеукраїнський конкурс «Учитель року -2020» проходить у номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія». Для участі у першому (районному) турі педагогічні працівники подавали документи про педагогічну та методичну діяльність, а також брали участь у конкурсних випробуваннях.

На базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 були проведені номінації – «Зарубіжна література», «Образотворче мистецтво», у конкурсі взяли участь 5 вчителів; на базі Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІст.- ліцей» - номінація «Початкові класи», взяли участь 9 педагогів; на базі ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 – номінація «Історія», яка проводилася не лише для педагогів Кагарлицького району, а й м.Обухова, м.Ржищева, у ній взяли участь 9 освітян. Переможцями районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» стали:

• Вернигора Наталія Петрівна, учитель початкових класів ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 у номінації «Початкові класи»;
  • Комлик Світлана Володимирівна, учитель зарубіжної літератури Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей» у номінації «Зарубіжна література»;
  • Кепкал Оксана Тарасівна, учитель образотворчого мистецтва ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 у номінації «Образотворче мистецтво»;
  • Тарадайко Ірина Ігорівна, учитель історії академічного ліцею №5 Обухівської міської ради Київської області.

Учителі-переможці будуть брати участь у ІІ (обласному) турі конкурсу, який буде проходити у м. Біла Церква на базі КНЗКОР «КОІПОПК» у грудні. Бажаємо учасникам творчих злетів та перемог.

26 11 2019 226 11 2019 3

Завідуюча РМК В. Дячук