Нова українська школа: управлінський аспект

02 12 2019З 26 по 30 листопада 2019 року на базі Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» відбулося навчання директорів закладів загальної середньої освіти та заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи Кагарлицького району та м.Ржищів в умовах Нової української школи. Навчання проводили: Антоніна Шевченко, доцент,кандидат психологічних наук, завідувач кафедри педагогіки та психології КНЗКОР «КОІПОПК»; Лариса Кабан, вчений секретар КНЗКОР «КОІПОПК».

Висококваліфіковані тренери під час тренінгових занять підвищували професійний рівень і педагогічну майстерність управлінців освітніх закладів району. Вони вміло інформували учасників про систему забезпечення якості освіти, презентували інформацію щодо академічної доброчесності керівників, сприяли розвитку створення позитивних умов для сертифікації та атестації педагогічних кадрів. Науковці відмітили високий рівень професіоналізму управлінців закладів освіти району та сучасний освітній простір, створений у Кагарлицькому НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» для навчання.

02 12 2019 202 12 2019 3

Завідуюча РМК В.Дячук