Представники фонду The LEGO Foundation у Кагарлицькій ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Дашенка

03 12 2019У рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом TheLEGOFoundation 29 листопада 2019 року представники цього фонду відвідали Кагарлицьку ЗОШ І – ІІ ступенів № 2 ім. В.П. Дашенка. А саме, керівниця освітніх ініціатив TheLEGOFoundation в Україні Рома Оксана Юріївна, представник Департаменту досліджень, професор Патрісія Кастанкера, а також наукові партнери TheLEGOFoundation з Австралійського центру освітніх досліджень Рейчел Паркер, Еммі Бері, Келлі Пікер.

Метою візиту гостей було ознайомлення з ходом впровадження реформи Нової української школи та, зокрема, діяльнісного підходу як наскрізного в освітньому процесі початкової школи.

Гості відвідали пришкільний музей, виставку «воскових фігур» та відкриті уроки у 1, 2 та 3 класах. А також побували в інклюзивно-ресурсному центрі, який знаходиться в приміщенні освітнього закладу. Другою частиною візиту було засідання круглого столу, де представники фонду TheLEGOFoundation, начальник відділу освіти Надія Омельченко, методист РМК Оксана Шершень, адміністрація та вчителі освітнього закладу ділилися досвідом впровадження реформ у освітній процес та окреслили перспективи співпраці на майбутнє.

03 12 2019 203 12 2019 3

Методист РМК О.М. Шершень

Додаткова інформація