Семінар-практикум для учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Кагарлицького району

04 12 20194 грудня 2019 року на базі районного фізкультурно-оздоровчого центру КЗ «ФОК Кагарличчини» відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Кагарлицького району. Заняття проводили методист РМК Оксана Шершень, керівник районного методичного об’єднання учителів фізичної культури та захисту Вітчизни Борис Потайчук та учителі фізичної культури Олександр Босенко (Слобідська ЗОШ І – ІІІ ст.), Роман Довгоп’ят (Кагарлицький НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ліцей») та Сергій Комлик (Кагарлицька ЗОШ І – ІІІ ст. № 1).

Семінар розпочався із інструктивно-методичної наради, на якій було окреслено план заходів підвищення професійного рівня учителів на ІІ семестр 2019/2020 н. р.

Учитель фізичної культури Кагарлицького НВК «ЗОШ І – ІІ ст. –ліцей» Олег Довгоп’ят та учитель фізичної культури Кагарлицької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 Сергій Комлик розповіли про зміни у правилах гри «Стрітбол» та особливості цих змін для дівчат і хлопців.

Олександр Босенко, учитель фізичної культури Слобідської ЗОШ І – ІІІ ступенів провів майстер-клас гри «Гандбол». На завершення семінару учасники мали змогу закріпити отримані знання на практиці.

04 12 2019 2

Методист РМК Шершень О.М.