Інструктивно-методична нарада

14 02 2020 214 лютого 2020 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Кагарлицької РДА відбулася інструктивно-методична нарада для директорів загальноосвітніх та позашкільних закладів, яку провела начальник відділу освіти Н.Омельченко. У ході заходу розглядалися питання щодо єдиного реєстру об’єктів надання публічних сервісів та послуг, про епідеміологічну ситуацію в закладах освіти, про сертифікацію та атестацію педагогів, про результативність участі учнів у обласних олімпіадах та конкурсах, про здійснення закладами освіти вибору підручників для 3 та 7 класів.

Спеціалістами відділу освіти та методистами РМК були надані індивідуальні консультації щодо організації освітнього процесу.

14 02 2020

Завідуюча РМК В.Дячук