Успіхи юних науковців Кагарличчини

23 12 2020Протягом багатьох років юні науковці Кагарличчини піднімають актуальні питання для власних наукових досліджень у різноманітних секціях Малої академії наук України та проводять цікаві експерименти.

23 грудня 2020 року відбувся районний конкурс-захист дослідницьких робіт Малої академії наук. Вісім учнів з Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей», Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Дашенка, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3, ОЗНЗ Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст. представили власні наукові проєкти з таких тем:

«Телескопія як спосіб творення нових слів в інтернет-просторі сучасної англійської мови», «Соціалізація учнів з особливими освітніми потребами в умовах мікросоціуму класу», «Дослідження впливу автомобільного транспорту на стан атмосферного повітря міста Кагарлик», «Вирощуємо рослини під дією магнітного поля», «Математичні ігри та їх значення в житті людини» та інших.

Журі конкурсу у складі директора Центру професійного розвитку педагогічних кадрів Дячук В.В., консультантів Центру Візьонок Н.М., Федорченко О.М., Шостак А.В., Шершень О.М. та Шуляк Н.В. оцінювали роботи за багатьма критеріями: повнота розкриття теми, дослідницький характер проєкту, критичний аналіз досліджуваної проблеми з зазначенням особистого внесу учасника у її вирішення, дотримання наукового стилю, грамотності.

Конкурс-захист проходив дистанційно, учні захищали свої проєкти, знаходячись у закладах освіти.

Кожного разу конкурс-захист дослідницьких робіт МАН сприяє активізації пізнавального інтересу учнів до проблемних питань навколишнього світу та знаходження шляхів їх вирішення в майбутньому, а також певним чином зумовлює майбутній вибір професії учасників конкурсу.

Консультант Центру професійного
розвитку педагогічних кадрів                                                    Візьонок Н.М.

Додаткова інформація