Дошкільні навчальні заклади

№ п/п Назва Адреса Керівник (П.І.Б.)
1. ДНЗ "Теремок"

09200 м.Кагарлик,вул.97-ї Срілецької дивізії,9
тел.5-19-59,5-22-79

Дяченко Тетяна Петрівна
2. ДНЗ "Ромашка" 09200 м.Кагарлик,вул.Воровського,16а тел.5-14-81,519-45 Волкова Світлана Володимирівна
3. ДНЗ "Малятко" 09200 м.Кагарлик,вул.Будівельників,4 тел.5-45-63 Сколота Ірина Анатоліївна
4. ДНЗ "Баликощучинська веселка" 09234 с.Балико-Щучинка,вул.Героїв Дніпра,2 тел.4-12-83 Талах Ніна Іванівна
5. ДНЗ "Яблунька" 09236 с.Великі Пріцьки,вул.Центральна,20 тел.7-07-80(сільська рада) Ружанська Любов Степанівна
6. ДНЗ "Яблунька" 09262 с.Жовтневе,вул.Центральна,20 тел.7-52-32(сільська рада) Кагарличенко Галина Михайлівна
7. ДНЗ "Панікарчанський віночок" 09232с.Панікарча,вул.Радянська,3 тел.4-06-41(сільська рада) Пащенко Ірина Василівна
8. ДНЗ "Струмочок" 09210 с.Стайки,вул.Київська,15 тел.3-02-72 Копровська Алла Сергіївна
9. ДНЗ "Стрітівське сонечко" 09212 с.Стрітівка,вул.Шевченка,28 тел.7-13-40(школа) Чхало Тетяна Михайлівна
10. ДНЗ "Фіалочка" 09250 с.Слобода,вул.Молодіжна,13 тел.3-25-24 Сошка Тетяна Дмитрівна
11. ДНЗ "Лелеченька" 09213 с.Халча,вул.Леніна,6 тел.3-05-31(школа) Салій Катерина Володимирівна
12. ДНЗ "Чебурашка" 09264 с.Шубівка,вул.Воробчука,6 тел.3-12-14(школа) Пономаренко Олена Олександрівна
13. ДНЗ "Веселинка" 09254 с.Бурти,вул.Жовтнева,58 тел.3-23-31(сільська рада) Злочевська Тетяна Василівна
14. ДНЗ "Теремок" 09241 с.Мирівка,вул.Гагаріна,28 тел.3-62-14(сільська рада) Рогова Людмила Григорівна
15. ДНЗ "Вербиченька" 09220 с.Черняхів,вул.Чапаєва,1а тел.3-93-19(школа) Жмудь Галина Миколаївна
16. ДНЗ "Зірочка" 09240 с.Стави,вул.Центральна,81 тел.3-14-34(школа) Янкевич Валентина Григорівна
17. ДНЗ "Чарівний світлячок" 09240 с.Сущани,вул.Шкільна,1 тел.3-72-49(школа) Коваленко Надія Анатоліївна
18. ДНЗ "Лілея" 09242 с.Горохуватка,вул.Центральна,26а тел.7-21-69(сільська рада) Чорноус Анастасія Григорівна
19. ДНЗ "Пролісок" 09253 с.Кадомка,вул.Олексієнка,4 тел.7-41-42(школа) Смальцер Ольга Олександрівна
20. ДНЗ "Зайчатко" 09252 с.Яблунівка,вул.Жовтнева,10а тел.4-15-10(сільська рада) Томчук Марія Григорівна
21. Демівщинський НВК "ЗОШ І ст. - дитячий садок" 09215 с.Демівщина,вул.Комсомольська,1 тел.3-82-19 Мельник Оксана Іванівна
22. ДНЗ "Журавонька" 09246 с.Переселення,вул.площа Миру,12 тел.3-32-40(школа) Миколайчик Інна Миколаївна
23. ДНЗ "Липовецька веселка" 09263 с.Липовець,вул.Леніна,3 тел.3-21-38(сільська рада) Приходько Людмила Юріївна
24.
Гребенівський НВК "ЗОШ І ст. - дитячий садок" с. Гребені, вул. Леніна, 155а Ткаченко Світлана Іванівна
25.
ДНЗ "Крихітка" с. Новосілки, вул. Шевченка, 3
Богданець Ніна Андріївна

Додаткова інформація