«Козацький гарт» на Кагарличчині

20 05 201720 травня 2017 року на базі КП КРР «ФОК Кагарличчини» пройшов ІІІ-й (обласний) тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2017». На фестивалі був присутній Богданович О.М., головний спеціалістКиївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту.

За путівку до фінального туру приїхали змагатися команди учнів з п’яти районів Київської області: команди Кагарлицького, Рокитнянського, Таращанського, Миронівського районів та міста Ржищева.

По завершенню фестивалю Олег Миколайович нагородив переможців грамотами Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту.

Отже, у підсумку змагань місця розподілилися таким чином:

І місце – Кагарлицький район,
ІІ місце - Таращанський район,
ІІІ місце – Миронівський район,
ІVмісце – Рокитнянський район,
Vмісце – м. Ржищів

На цьому святі не було переможених, всі присутні отримали заряд бадьорості, енергії та чудовий настрій.

20 2 05 201720 3 05 2017