«Борітесяпоборете! Вам Бог помагає!»

06 03 2018 49 березня 2018 року українці в усіх куточках світу відзначатимуть 204 річницю з дня народження Апостола і Пророка української нації - Тараса Григоровича Шевченка.

До цієї дати в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Кагарлицького району були проведені свята, концерти, конкурси, Шевченківські читання.

6 березня у Кагарлицькому районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося районне літературно-мистецьке свято, в якому взяли участь учні всіх шкіл району.

Яскрава виставка виробів образотворчого мистецтва, робіт з дерева, аплікацій, витинанок, вишитих картин прикрашала хол центру творчості.

А у залі виступали діти – у різнобарвних костюмах співали і декламували, ставили сценки і читали власні вірші – вшановували Великого Кобзаря. Полум’яне слово Тараса і сьогодні сповнене актуальності – закликає кожного з нас до боротьби за єдину і незалежну, за вільну і щасливу Україну.

Оцінювало творчість дітей журі у складі: директора Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості Васильчук Тетяни Олександрівни, методиста районного методичного кабінету відділу освіти Візьонок Наталії Миколаївни та художнього керівника Кагарлицького центру культури та дозвілля Чоповського Володимира Петровича.

Артистизм, щирість та майстерність виконання учасників змусило журі та глядачів співпереживати та не залишитися байдужими.

Переможцями конкурсу визнали: 

у номінації «Декламування»:

Гудзь Вероніку, ученицю 1 класу Кагарлицького НВК - гран-прі,

Лазоренко Віолетту, ученицю 9 класу ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 – І місце,

Макарову Катерину, ученицю 7 класу ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 – ІІ місце,

Головченко Карину, ученицю 8 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 – ІІ місце,

Арсененко Ірину, ученицю 8 класу Сущанської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІ місце,

Вільчинську Роксолану, ученицю 7 класу ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 – ІІІ місце,

колектив учнів Кузьминецької ЗОШ І-ІІ ст. – ІІІ місце,

Обштир Любов, ученицю 4 класу Горохуватської ЗОШ І-ІІ ст. – «За артистизм»,

тріо учениць Шубівської ЗОШ І-ІІІ ст. – «За патріотизм»,   

Голуб Анну, ученицю 9 класу Буртівської ЗОШ І-ІІІ ст. – «За артистизм»,

Мудрик Поліну, учинень Кагарлицького НВК – «За артистизм»

у номінації «Сценки»:

колектив учнів 10 класу ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 – І місце,

Судак Анну, Коваленка Івана учнів 9 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. В.П.Дашенка – ІІ місце,

у номінації «Власні твори»:

Попович Анну, ученицюІІ курсуКагарлицького НВК - І місце,

Трофимчук Анастасію, ученицю 9 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. В.П.Дашенка – ІІ місце,

Сірик Богдану, ученицю 7 класуСтрітівської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІІ місце,

у номінації «Пісенне виконання»:

ансамбль «Дзвінкі голосочки» Сущанської ЗОШ І-ІІ ст. - І місце,

ансамблі «Калинка» й «Вишиванка» Кагарлицького НВК – ІІ місце,

Рожанську Діану, ученицю 6 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 – ІІІ місце,

ансамбль української пісні Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст. – «За збереження національних традицій»,

у номінації «Літературно-музичні композиції:

колектив учнів Кагарлицького НВК – І місце,

колектив учнів Стрітівської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІ місце,

колектив учнів Стайківської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце,

у номінації «Вишивка»:

Іващук Ксенію, ученицю Кагарлицького НВК – І місце,

Даниленка Владислава, учня Кагарлицького НВК – ІІ місце,

Колективну роботу ОЗНЗ Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Садок вишневий…» - ІІІ місце,

у номінації: «Вишивка бісером»:

Страшко Богдану, ученицю Кагарилицького НВК – І місце,

Маторчак Діану, ученицю Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце,

Тарасенко Ірину, ученицю Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце,

у номінації «Образотворче мистецтво»:
Колесник Анастасію, ученицю Кагарлицького НВК – І місце,

Плюту Катерину, ученицю ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 – І місце,

Гусар Анастасію, ученицю Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце,   

Павленко Наталію, ученицю Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. В.П.Дашенка – ІІ місце,

Босенко Катерину, ученицю Стайківської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце,

Хомич Івана, учня Стрітівської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІ місце,

Шпіляра Дмитра, учня Кадомської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІІ місце,

Губенко Альону, ученицю Переселенської ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІІ місце,

Доброріз Анну, ученицю Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце у номінації «Аплікація з пластиліну»,

Колективну роботу учнів Буртівської ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце у номінації «Квілінг»,

в номінації «Аплікація з природного матеріалу»:

Самойлову Анну, ученицю Шубівської ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце,

Бублик Марію, ученицю Шубівської ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце,

Стрілько Катерину, ученицю Стайківської ЗОШ І-ІІІ ст. -І місце в номінації «Витинанка»,

Колективну роботу учнів ОЗНЗ Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце в номінації «Аплікація соломкою»,

Островську Поліну, ученицю Стрітівської ЗО ШІ-ІІ ст. – І місце в номінації «Робота з деревом»,

Шпак Світлану, ученицю Буртівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце в номінації «Петриківка»,

Лисенка Олексія, учня ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – І місце в номінації «Технічна творчість».

06 03 2018 506 03 2018 606 03 2018 7

Методист РМК Візьонок Н.М.

Додаткова інформація