Спорт для молоді

21 04 2018Сьогодні спорт та здоровий спосіб життя набуває нової популярності серед молоді. Бути спортивним нині модно й сучасно. Одним із напрямків розвитку спорту є розвиток олімпійського руху. Олімпійські ігри зародилися в Стародавній Греції, де вони проводилися раз на чотири роки у місті Олімпія і були визначною подією в житті стародавніх греків.

На час Олімпійських ігор всі воєнні конфлікти між містами-державами, які брали участь у змаганнях, припинялися до їх закінчення. Нещодавні зимові ігри в Пхенчхані викликали великий інтерес та надихають молодь до занять спортом.

Продовжують традиції олімпійського руху юні спортсмени Кагарличчини. 21 квітня команда Стайківської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Олімпіоніки» під керівництвом учителя фізичної культури Малоокого Романа Васильовича взяли участь в обласних змаганнях «Олімпійське лелеченя». Захід проводився в рамках Всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя» відділенням Національного олімпійського комітету України в Київській області.

Виступ команди включав презентацію команди (назва, емблема, девіз), комбіновану естафету, рухливу гру - волейбол та олімпійську вікторину.

Серед десяти команд області наша виборола четверте місце. Побажаємо нашим юним спортсменам і надалі високих досягнень та нових перемог!

21 04 2018 221 04 2018 3

Методист РМК Візьонок Н.М.