Нова українська школа: простір освітніх можливостей

11 06 2018Перший тиждень червня став гарячою порою для вчителів початкових класів, які в 2018/2019 навчальному році будуть працювати по-новому з учнями 1-х класів відповідно до нового Державного стандарту.

31 педагог Кагарличчини та міста Ржищева успішно завершили ІІІ етап очного навчання, яке проходило на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.П.Дашенка.

Учителі поглибили вже набуті знання щодо організації та структури ранкового кола, створювали моделі класних кімнат з різними зонами, закріпили вміння організовувати роботу щодо навчання за учнівськими запитами. Педагоги провели фасилітовану дискусію за темою «Чи потрібне оцінювання в початковій школі?», розглянули особливості й переваги формувального оцінювання учнів, а також заповнювали свідоцтва досягнень нового зразка, які замінять табель успішності учня.

Багато корисної інформації вчителі дізналися про особливості організації в навчальному закладі моделі інклюзивної освіти.

Цікавим та захопливим виявився модуль «LEGO. Гра по-новому, навчання по-іншому», який розширив можливості використання методики «Шість цеглинок» в освітньому процесі.

Вправи «Наші діти» та «Рідні долоньки», що є частиною модулю «Робота з батьками: педагогіка партнерства» нікого не залишили байдужими, адже вони відкрили педагогам нові обрії для співпраці з батьками учнів.

Загалом наш маршрут до підкорення гори під назвою НУШ тривав майже півроку, але 8 червня 2018 року ми урочисто встановили Прапор України на її верхівці як символ того, що наші вчителі готові до освітніх змін та впровадження новітніх методик. Тож пишаймося й не забуваймо, що ми зробили це НАЙПЕРШІ!!!

А ще ми заклали капсулу часу зі своїми сподіваннями на майбутнє, яку урочисто відкриємо 8 червня 2022 року, коли наші поки ще майбутні першачки стануть випускниками початкової школи!

Методист РМК Леся Ходос

11 06 2018 211 06 2018 311 06 2018 411 06 2018 5

Додаткова інформація