В умовах Нової української школи

26 12 201821 грудня 2018 року на базі Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» відбувся семінар для директорів закладів загальної середньої освіти.

Перед керівниками освітянських закладів району зі змістовною доповіддю на тему «Нова українська школа – це новий зміст освіти та нова методика навчання» виступив директор НВК Василь Мамій.

Зокрема, Василь Григорович зазначив, що в НВК створено всі умови для учнів 1 класу, які навчаються в умовах НУШ. У навчальному процесі використовується широкоформатний телевізор, принтер, ноутбук. У класі створені зони, де діти відчувають себе захищеними та в безпеці. Для дітей облаштовано ігрову кімнату з мультимедійною дошкою. З метою належної підготовки до роботи в умовах НУШ у Кагарлицькому НВК ще у 2017/2018 н.р. учителі, які нині працюють із першокласниками, пройшли підвищення кваліфікації відповідно до Концепції «Нова українська школа», організоване КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів». Усі вчителі початкових класів, адміністрація, практичний психолог пройшли онлайн-курс для вчителів початкової школи на платформі студії онлайн-освітиEdEra.

Учасники семінару побували на відкритих уроках із використанням інформаційно-комунікаційних технологій НУШ. Так, учитель Тетяна Ковтуненко продемонструвала в 1 класі НУШ інтерактивну технологію «Будьмо знайомі!» Діти у віршованій формі розповіли про своє життя в умовах НУШ, показали фрагменти ранкової зустрічі, привітали директорів шкіл району веселими піснями й подарували сувеніри. Прогресивні технології НУШ впроваджуються і в решті початкових, а також середніх класів та в ліцеї. Учасники семінару побачили це на відкритих уроках, які провели Лариса Мацібура (2 клас), Олена Штаненко (4 клас), Юлія Войтенко (7 клас), Наталія Хайло (І курс), Тамара Черненко (ІІ курс).

Зворушила наших гостей тематична виставка конкурсно-творчих робіт «Збережи ялинку», яку натхненно готували всі учні. Ця добра багаторічна традиція, що виховує справжніх природоохоронців, безперечно, продовжиться і в умовах Нової української школи.

Із позитивними враженнями про наш навчально-виховний комплекс, сповнені творчих планів і нових ідей, після підведення підсумків від’їжджали учасники районного семінару до своїх шкіл.

26 12 2018 226 12 2018 3

Лариса СЕМЕНЮК, заступник директора з
навчально-виховної роботи Кагарлицького
НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей»