Відбулася інструктивно-методична нарада для керівників освітніх установ району

25 7 01 2019 225 січня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулася інструктивно-методична нарада для керівників освітніх установ Кагарлицького району, в ході якої взяли участь: Н.Омельченко, начальник відділу освіти, М.Ремига та Ю. Федусенко - головні спеціалісти відділу освіти , В.Дячук , завідуюча РМК, методисти РМК, директори шкіл та позашкільних закладів.

Під час наради обговорювалися питання підготовки видачі документів про освіту, про результативність педагогів та учнів ЗОШ району у обласних конкурсах, олімпіадах, про залучення учителів початкових класів у інтернет-марафонах за програмою НУШ. Крім того, обговорили питання використання матеріально-технічної бази та програмного забезапечення в освітньому процесі.

Завідуюча РМК В.Дячук

25 7 01 2019 1