Заняття обласного майстер-класу

15 02 2019Концепція мовної освіти в Україні спрямована на формування людини, яка любить українську мову як рідну і шанує як державну, дбає про належний рівень мовної культури. Завдання вчителя української мови – сформувати у випускника школи комунікативну компетенцію – здатність людини репрезентувати себе в суспільстві засобами мови.

12 лютого на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбулося друге заняття обласного майстер-класу вчителя української мови та літератури Переселенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калієвської Світлани Іванівни з теми «Медіаосвіта на уроках української мови та літератури », в якому взяли участь 30 педагогів Київщини.

Кагарличчину представляли вчителі: Циганок В.В. (Переселенська ЗОШ І-ІІІ ст.), Березюк В.М. (Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сірик В.Ф. (Стрітівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Окута Л.В. (Кузьминецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Герасименко Г.М, Сердюк С. А. (Стайківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ігнатович Л.В. (Ставівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Учасники майстер-класу активно обговорювали питання доцільності та особливостей використання мультимедійних матеріалів на уроках української мови та літератури, переваги медіа ресурсів у засвоєнні учнями навчального матеріалу, використання експрес-уроків Олександра Авраменка для розвитку мовної компетентності учнів, а також презентували власні медійні уроки та матеріали до них.

Учителі-філологи під керівництвом Ляшенко Оксани Борисівни, методиста відділу української мови та літератури КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» обговорили проблемні питання заходу, отримали індивідуальні консультації та домашнє завдання до наступного семінару.

15 02 2019 2

Візьонок Наталія Миколаївна, методист
районного методичного кабінету відділу
освіти Кагарлицької райдержадміністрації

Додаткова інформація