Дні скорботи та пам’яті

21 02 2019 5Минуло п’ять років. П’ять років важких втрат, болю і випробувань. Минуло п’ять років від подій, які назавжди змінили країну і кожного українця.

18 лютого, напередодні дня вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні, учні 1 - 11 класів Ставівської школи взяли участь вакції «Ангели пам‘яті». Школярі власноруч виготовили янголів на згадку протих, хто загинув під час Революції Гідності, хтовіддав життя за мирну Україну.Вічна пам‘ять героям!

В День вшанування Героїв Небесної Сотні вчителі та учні 5-11 класів Ставівської школи зібралися на урок – реквієм «Герої не вмирають», щоб схилити в скорботі голови перед пам’яттю   людей, яких було вбито в мирний час. Перейняті духом Майдану учні 8 класу нагадали про події 5-річної давнини, декламували   вірші про Героїв Небесної сотні – українців, які загинули в Києві на площі Незалежності, на вулицях Грушевського та Інститутській. Особливо зворушливо прозвучали пісні у виконанні учнів школи: Ксенії Бовсуновської, Ксенії Тарасенко, Ірини Тарасенко, Діани Маротчак, Світлани Кузьменко, Максима Слухая. Впродовж дня 20 лютого біля виготовленої стели «Герої Небесної Сотні» горіла свічка пам’яті.

21 02 2019 621 02 2019 721 02 2019 8

Додаткова інформація