Стайківські лелеченята

13 04 201913 квітня 2019 року на базі К ЗБМР ДЮСШ «Юність» м. Біла Церква відбулися зональні змагання серед районів та міст обласного підпорядкування «Олімпійське лелеченя – 2019», в якій взяла участь команда учнів Стайківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів від Кагарлицького (учитель фізичної культури Малоокий Роман Васильович).

Метою заходу є заохочення дітей та учнівської молоді до занять спортом, залучення школярів до активних занять фізичною культурою, пропаганді здорового способу життя.

Учасники мали змогу показати свої знання у конкурсі «Знавці олімпійського спорту», продемонструвати злагодженість дій у конкурсі «Презентація», показати спритність та командний дух у конкурсах «Комбінована естафета» та «Рухлива гра».

Наша команда змагаючись з командами м. Біла Церква, Білоцерківського, Володарського, Сквирського районів виборола 4 місце серед 8 команд. Учні були нагороджені дипломами за участь, а вчитель отримав диплом за підготовку команди до участі у змаганнях.

Вітаємо учасників змагань та бажаємо подальших перемог та гарних спортивних досягнень.

13 04 2019 213 04 2019 313 04 2019 4

Методист РМК Шершень О.М.