В здоровому тілі, здоровий дух!

17 04 2019У Кагарлицькому НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» великого значення надаємо фізичній культурі та спорту. Учні нашого закладу неодноразово ставали переможцями районних змагань з багатьох видів спорту.

Дуже полюбили ліцеїсти порівняно молодий вид спорту, який культивується в Україні, Європі та в усьому світі, це – стрітбол, своєрідний варіант гри в баскетбол, який має безліч палких прихильників.

Так команда хлопців нашого закладу, одержавши перемогу у фіналі районних змагань зі стрітболу серед учнів загальноосвітніх шкіл Кагарлицького району, брала участь в обласних зональних змаганнях, які проходили в м. Ржищеві 2 березня 2019 року. Хлопці показали майстерність та професіоналізм у цьому виді спорту виборовши перше місце та здолавши команди м. Ржищева, м. Українки, м. Фастова та Обухівського району вийшли у фінал обласних змагань.

Здобувши перемогу в зональних обласних змаганнях зі стрітболу команда юнаків Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» у складі: Демиденка Богдана, Поліщука Антона, Василюка Дмитра (учнів І курсу) - вчитель фізичної культури Мамій Василь Григорович, Невмержицького Дениса (учня ІІ курсу) - вчитель фізичної культури Довгоп’ят Роман Олегович, 12 квітня 2019 року брала активну участь у фінальних змаганнях ІІ обласного етапу чемпіонату України з баскетболу 3×3 серед команд юнаків 2001р. н. загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільна Баскетбольна Ліга України 3×3).

У фінальних змаганнях брали участь шість юнацьких команд з Кагарлицького, Білоцерківського, Броварського, Баришівського, Богуславського, Києво-Святошинського районів.

Поступившись у фіналі за першість лише команді Броварського району з мінімальним рахунком, команда юнаків нашого закладу посіла високе ІІ місце й була нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України, комітету з фізичного виховання та спорту, спортивної студентської спілки України.

Вітаємо наших спортсменів та їх наставників іабажаємо їм наснаги і подальших перемог у спортивних змаганнях!

17 04 2019 2

Директор Кагарлицького НВК