Семінар з теми «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді засобами декоративно-прикладного мистецтва»

24 04 201924 квітня 2019 року на базі Буртівської ЗОШ І-ІІІст згідно плану реалізації експерименту регіонального рівня проведено семінар з теми «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді засобами декоративно-прикладного мистецтва». У програмі заходу проведенно майстер-класи заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки художників України, лауреата премії в галузі народно-прикладного мистецтва імені М. Щербаківського, художника-майстра петриківського розпису з села Петриківка Дніпропетровської області Наталії Михайлівни Рибак та народного майстра з соломоплетіння, члена спілки народних майстрів України, директора БК №1 села Нова Прага Кіровоградської області Світлани Григорівни Піскової.

В роботі семінару взяли участь представники КНЗ КОР «КОІПОПК» А.М. Шевченко, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», кандидат психологічних наук та Матушевська Олена Василівна, методист відділу музейної освіти та бібліотечної справи.

До участі в семінарі запрошені і взяли участь заступники з навчально-виховної роботи, відповідальні за організацію дослідно-експериментальної та інноваційної діяльності в навчальному закладі, вчителі образотворчого мистецтва, трудового навчання з Кагарлицького, Миронівського, Богуславського , Рокитнянського районів та м.Ржищів ( всього 42 учасники).

24 04 2019 224 04 2019 324 04 2019 424 04 2019 5

Методист РМК                                                                 А. Шостак

Начальник відділу освіти
Кагарлицької РДА                                                           Н.О. Омельченко