Виїзні наради

12 12 2019 2012 грудня у Зеленоярівській та Липовецькій сільських радах відбулись виїзні наради з питань вивчення та контролю криміногенної ситуації, забезпечення охорони громадського порядку у населених пунктах. Участь в нарадах взяли головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату РДА Раїса Лучко, офіцер Кагарлицького відділення поліції Ігор Лисенко, голови сільських рад, депутатський корпус та жителі сіл.

Детальніше...

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

12 12 201914 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

Детальніше...

У Німеччині за підтримку бойовиків "Л-ДНР" позбавлятимуть громадянства ФРН

Жителів Німеччини з подвійним громадянством позбавлятимуть німецького за участь в операціях за кордоном на стороні терористичних угруповань, до яких зараховано і бойовиків Донбасу.

Уряд ФРН схвалив пропозицію міністра внутрішніх справ позбавляти німецького паспорта повнолітніх німців з подвійним громадянством за встановлену в суді участь у бойових операціях за кордоном у складі терористичних угруповань, йдеться в повідомленні.

Детальніше...

Прямий телефонний зв'язок

11 12 201911 грудня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, за участю керівників служб району, провела прямий телефонний зв'язок з жителями району. Під час телефонного зв’язку звернулися 5 громадян з питань ремонту радіоточок по вул. сім’ї Шевченків та Бригадна в с. Халча, вул. Центральна в с. Панікарча та вул. Берегова в с. Бурти (видано доручення начальнику Кагарлицької станційно-лінійної дільниці №2 ПАТ «Укртелеком» щодо вжиття відповідних заходів для вирішення проблеми),

Детальніше...

Урочистий захід з нагоди Дня волонтерів, Дня Збройних Сил України та Дня працівників місцевого самоврядування

06 12 201906 грудня у великому залі адмінбудинку відбулися урочистості приурочені трьом датам - Дню волонтерів, Дню Збройних Сил України та Дню працівників місцевого самоврядування, на які зібралися учасники та ветерани АТО та ООС, працівники районного військового комісаріату, голови органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, секретарі сільських рад, представники підприємств, установ та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, волонтери та громадськість.

Детальніше...

Додаткова інформація