День державного службовця

23 06 201723 червня в приміщенні адмінбудинку відбувся урочистий захід з нагоди Дня державної служби. З вітальними словами перед присутніми виступили голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта. Під час заходу було відзначено кращих працівників та ветеранів державної служби, лауреатів конкурсу «Кращий державний службовець» районними та міськими відзнаками. Під час заходу відбувся святковий концерт.

Детальніше...

Громадське обговорення щодо створення Кагарлицької об'єднаної територіальної громади

22 14 06 201722 червня у міському будинку культури відбулося громадське обговорення питання про добровільне об’єднання громад сільських рад – Леонівської, Бендюгівської, Буртівської, Великопріцьківської, Халчанської, Горохівської, Демівщинської, Зеленоярівської, Шубівської, Зікрачанської, Кадомської, Горохуватської, Кузьминецької, Липовецької, Ліщинської, Мирівської, Новосілківської, Переселенської, Расавської, Слобідської, Ставівської, Стайківської, Стрітівської, Сущанської, Черняхівської та Шпендівської (включно з населеними пунктами, що входять до них) – у Кагарлицьку об'єднану територіальну громаду з центром  у місті Кагарлик. 

Детальніше...

Виїзні наради щодо криміногенної ситуації в с. Ліщинка та с. Шубівка

22 9 06 201722 червня в с. Ліщинка та с. Шубівка відбулися виїзні наради за участю першого заступника голови Кагарлицької районної державної адміністрації Романа Коваленка, головного спеціаліста з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА Раїси Лучко, начальника сектору превенції Кагарлицького відділення поліції Сергія Майстренка, сільських голів та жителів даних населених пунктів з питання вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку.

Детальніше...

Мітинг до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 06 201722 червня в Кагарлицькому міському парку біля меморіалу Слави відбувся мітинг до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Участь в заході взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступник голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк, ветерани Другої світової війни, представники підприємств, установ та організацій району, громадськість.

Детальніше...

Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

22 06 2017 2Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" за бюджетною програмою КПКВК 2801580 "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників" за напрямом "Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва" Міністерству аграрної політики та продовольства України передбачено видатки в обсязі 550 млн. гривень.

Детальніше...

Додаткова інформація