Семінар «Трудове законодавство та законодавство з охорони праці»

24 04 2018 224 квітня у великому залі адмінбудинку відбувся семінар «Трудове законодавство та законодавство з охорони праці», участь в якому взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, начальник Головного управління Держпраці у Київській області Роман Семчук, начальник управління в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області Валентин Шаботинський, заступник начальника управління з питань праці  Головного управління Держпраці у Київській області Лариса Звірич, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці у Київській області Богдан Пащенко, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС управління в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області Олександр Шевченко, керівники промислових та сільськогосподарських підприємств, бухгалтери та інженери з охорони праці, бухгалтери сільських рад району.

Детальніше...

Прямий телефонний зв'язок

24 04 201824 квітня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, за участю керівників установ та служб району, провела прямий телефонний зв'язок з жителями району, під час якого звернулися 3 громадян з питань можливості продовження транспортного маршруту до кінця вул. Став’янка в м. Кагарлик (дано доручення міському голові розглянути дане питання), роботи радіоточки по вул. Королівка в с. Переселення та надання субсидії (з даних питань надані роз’яснення).

Про проведення Всеукраїнського турніру «Кубок нескорених»

Відповідно долиста Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції про проведення Всеукраїнського турніру з футболу «Кубок нескорених», департамент соціального захисту населення Київської облдержадміністрації інформує про наступне.

Детальніше...

Апаратна нарада

23 04 2018 223 квітня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

Детальніше...

Відкрита зустріч з громадою села Леонівка

20 04 2018 1520 квітня в с. Леонівка відбулася відкрита зустріч з громадою села, під час якої сільський голова прозвітував про роботу за 2017 рік. Участь в заході взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, керівники управління соціального захисту населення РДА, об’єднаного управління пенсійного фонду, районного відділення ПАТ «Укртелеком» та КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району», керівники сільськогосподарських формувань, які орендують землі на території сільської ради.

Детальніше...

Додаткова інформація